بیوگرافی ریما رامین فر از نگاهی دیگر - شبکه‌ما

بیوگرافی ریما رامین فر حاکی از آن است که از ابتدا علاقه به هنر داشته و قصد داشته تا در این مسیر کار و فعالیت...

بیوگرافی ریما رامین فر از نگاهی دیگر

دسته بندی ها:
توضیحات:

بیوگرافی ریما رامین فر حاکی از آن است که از ابتدا علاقه به هنر داشته و قصد داشته تا در این مسیر کار و فعالیت حرفه ای انجام دهد. او در تهران و در سال 1349 متولد شده و در بیوگرافی ریما رامین فر می بینیم که سال ۶۷ دبیرستان را به پایان می رساند و بلافاصله بعد از دیپلم، در رشته گرافیک قبول می شود، بعد از یک سال به آلمان مسافرت می کند تا بتواند در آنجا تحصیلات خود را ادامه بدهد.

بیوگرافی ریما رامین فر

او بعد از این که چند سال در آلمان زندگی می کند و به دانشگاه ورود پیدا می کند درس را رها کرده به کشور باز می گردد. او در ادامه تحصیلات خود را با کنکور در دانشگاه آزاد ادامه می دهد و در رشته ی نمایش این دانشگاه قبول می شود. او بعد از ورود به دانشگاه به کار تئاتر مشغول شده و در زمان های دیگر در امتداد کار تئاتر نمایشنامه هم می نویسد تا به مرور به یک نویسنده خوب هم مبدل می شود که در نهایت کارهایی مانند سریال چهار خونه که از تلوزیون پخش می شود را می نویسد.

اولین کار او به عنوان یک نویسنده نمایشنامه (پس تا فردا) بود. در این عصر خود او نیز ایفای نقش می کند که در جشنواره تئاتر فجر اجرا شده و در بخش نمایشنامه نویسی جایزه سوم را هم از آن خود می کند. درست است که زندگی و بیوگرافی ریما رامین فر به عنوان یک هنرمند موفق فراز و نشیب های بسیاری دارد ولی او در زندگی شخصی با همسرش امیر جعفری نیز پستی و بلندی های بسیاری را در زندگی تجربه می کنند و بعد از سال ها می توانند با هم ازدواج کنند.

از دیگر موفقیت های این خانم هنرمند می توان به جایزه دوم بازیگری جشنواره تئاتر فجر در سال ۸۰ به خاطر بازی در یک دقیقه سکوت بازی اشاره کرد. او همچنین جایزه اول بازیگری در نمایش زمزمه مردگان را هم در جشنواره تئاتر فجر از آن خود می کند. البته او تجربه کارگردانی تئاتر را نیز دارد و در تئاتر همان همیشگی، کارگردان بوده است.

ویدئوهای مرتبط:

ریما رامین فر

ریما رامین فر و امیر جعفری

همسر ریما رامین فر

ریما رامین فر و همسرش

عکس ریما رامین فر

بیوگرافی ریما رامین فر

اینستاگرام ریما رامین فر

عکس ریما رامین فر و همسرش

عکس های ریما رامین فر

ریما رامین فر بیوگرافی

آخرین خبرها