ریما رامین فر بیوگرافی و زندگی اش را چگونه توصیف می کند - شبکه‌ما

ریما رامین فر بیوگرافی خاصی دارد. او متولد تهران است و در سال 1349 به دنیا آمده است.

ریما رامین فر بیوگرافی و زندگی اش را چگونه توصیف می کند

دسته بندی ها:
توضیحات:

ریما رامین فر بیوگرافی خاصی دارد. او متولد تهران است و در سال 1349 به دنیا آمده است. او در مسیر زندگی اش احساس می کند که باید خودش را تغییر دهد و بزرگترین تغییری که در او روی می دهد خجالتی بودن است او که در کودکی با این مشکل مواجه بوده قطعا با این مشکل نمی توانسته بازیگر شود و سعی می کند تا آن مواجه شده و آن را بر طرف می کند.

ریما رامین فر بیوگرافی

ریما رامین فر در دانشگاه در رشته نمایش ادمه تحصیل می دهد و تا کارشناسی ارشد به ادامه تحصیل می پردازد. او در مسیر زندگی با همسرش امیر جعفری که او نیز از بازیگران به نام است آشنا شده ولی به خاطر پاره ای از مسائل و مشکلات پیش روی آن ها از جمله مشکلات مالی ازدواج آن های کمی به تعویق می افتد.

اولین حضور این دو هنرمند در تئاتر شکل می گیرد و بعد از آن این حضور بارها تکرار می شود تا در نهایت آن ها در سریال ها و  فیلم های سینمایی مختلف با یگدیگر همبازی شوند.

ریما رامین فر علاوه بر این یک مادر است و به خاطر این که وظیف مادری را دارد بیان می کند که هر کاری را قبول نمی کند و اگر کار و عواملی که در آن هستند را دوست داشته باشد آن کار را می پذیرد. البته او معتقد است که به همان اندازه که مادر در خانواده مهم است و در تربیت فرزندان موثر است مقش پدر خانواده هم اهمیت دارد و  هر دو باید در کنار هم این وظیفه را انجام بدهند.

او در سریال ها و فیلم هایی که بازی می کند تمام عشق و انرژی خود را در آن کار صرف می کند تا چیزی برای مخطب کم نگذاشته باشد و حس خوب خود را در فیلم به مخاطب منتقل کند.

ریما رامین فر بیوگرافی عکس های ریما رامین فر

ریما رامین فر بیوگرافی ریما رامین فر و همسرش

ویدئوهای مرتبط:

ریما رامین فر

ریما رامین فر و امیر جعفری

همسر ریما رامین فر

ریما رامین فر و همسرش

عکس ریما رامین فر

بیوگرافی ریما رامین فر

اینستاگرام ریما رامین فر

عکس ریما رامین فر و همسرش

عکس های ریما رامین فر

ریما رامین فر بیوگرافی

آخرین خبرها