اهمیت تئاتر از دید ریما رامین فر و امیر جعفری - شبکه‌ما

ریما رامین فر و امیر جعفری، زوج هنری هستند که بعد از سال ها تئاتر و اجرای نمایش های مختلف توانستند وارد سینما و تلوزیون...

اهمیت تئاتر از دید ریما رامین فر و امیر جعفری

دسته بندی ها:
توضیحات:

ریما رامین فر و امیر جعفری، زوج هنری هستند که بعد از سال ها تئاتر و اجرای نمایش های مختلف توانستند وارد سینما و تلوزیون شوند و از تجربیات تئاتر در عرصه های دیگر هنری بهره بگیرند.

ریما رامین فر و امیر جعفری

ریما رامین فر ابتدا برای ادامه تحصیلات به کشور آلمان می رود ولی بعد از مدتی به ایران بازگشته و تحصیلات خود را در دانشگاه آزاد و در رشته نمایش شروع می کند. او این رشته را تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه می دهد.

ریما رامین فر از ابتدای شروع فعالیت خود در عرصه ی هنر علاوه بر اشتغال به بازیگری به نویسندگی و کارگردانی نیز می پرداخته و آثار فراوانی نیز در این دو عرصه دارد. برای مثال سریال های چارخونه، بدون شرح، کمربندها را ببندیم، گه همگی از تلوزیون در دهه 80 پخش شده اند، از جمله ی آثار او در حوزه نویسندگی می باشد.

امیر جعفری نیز از ابتدا تلاش می کند تا در رشته هنر ادامه تحصیل بدهد ولی از آن جایی که در رشته مدیریت در دانشگاه آزاد قبول می شود آن را ادامه می دهد ولی در کنار این رشته دنیای بازیگری را فراموش نکرده و با حضور در کلاس های بازیگری استاد حمید سمندریان، مسیر را برای رسیدن به جایگاهی که هم اکنون در آن است، آغاز می کند. او پس از آن در تئاترهای مختلفی بازی می کند که در نتیجه فعالیت های فراوان و مستمر در این رشته موفق به کسب پنج جایزه از جشنواره تئاتر فجر می شود.

ریما رامین فر و امیر جعفری به گفته ی خود آن ها مدت طولانی صبر می کنند تا بتواند با یکدیگر ازدواج کنند و دستمزد های کمی که در تئاتر داشتند به آن ها اجازه تشکیل زندگی مشترک را نمی داد. بعد از ازدواج ریما رامین فر و امیر جعفری، صاحب یک فرزند پسر به نام آیین می شوند تا به زندگی آن ها گرمایی دوچندان ببخشد.

ویدئوهای مرتبط:

ریما رامین فر

ریما رامین فر و امیر جعفری

همسر ریما رامین فر

ریما رامین فر و همسرش

عکس ریما رامین فر

بیوگرافی ریما رامین فر

اینستاگرام ریما رامین فر

عکس ریما رامین فر و همسرش

عکس های ریما رامین فر

ریما رامین فر بیوگرافی

آخرین خبرها