درخشش ریما رامین فر و همسرش در کارهای مشترک - شبکه‌ما

ریما رامین فر و همسرش امیر جعفری هنرپیشه هستند.

درخشش ریما رامین فر و همسرش در کارهای مشترک

دسته بندی ها:
توضیحات:

ریما رامین فر و همسرش امیر جعفری هنرپیشه هستند. هر دوی آن ها کار خود را در عرصه هنر با تئاتر آغاز می کنند و برای یادگیری این هنر از کلاس های مرحوم سمندریان استفاده می کنند. ریما رامین فر و همسرش بعد از مدت ها فعالیت در تئاتر آن ها در فیلم سینمایی نان، عشق و موتور 1000 بازی کرده و به این طریق وارد سینما می شوند.

ریما رامین فر و همسرش

اوج کار خانم ریما رامین فر سریال پایتخت است که نقش او به عنوان هما سعادت و یک همسر مهربان با گذشت و در عین حال مادر دو کودک برای همگان بسیار باور پذیر بود. و با لهجه ی زیبای مازندرانی محسن تنابنده در نقش همسر هما سعادت این زیبایی افزون شد.

هما سعادت نمونه کاملی از بسیاری از زنان کشوراست که در عین این که یک مادر مهربان هستند و به کارهای داخل خانه رسیدگی می کنند و خانه و خانواده را مدیریت می کنند، از طرفی به نسل گذشته و سالمند خانواده نیز احترام گذاشته و با وجود تمامی مشکلات او را در کنار خود نگهداری می کنند. البته او به تمای افراد خانواده و فامیل به همین اندازه احترام و ارزش می گذارد و همین امر او را دلنشین تر می کند.

ریما رامین فر علاوه بر کار طنز در نقش های جدی هم آثار مختلفی دارد. برای مثال در سال 1394 دو فیلم سینمایی کاملا متفاوت یک فیلم کمدی و  فیلم دیگر  اجتماعی و تلخ در جشنواره از او به نمایش درآمد.

فیلم‌‌های (ابد و یک روز) و (زاپاس) فیلم های او در جشنواره بودند که در فیلم اول در نقش شهناز یک شخصیت محکم و درست بود. این فیلم به وسیله حضور بسیاری از بازیگران سینما ساخته شده بود. او در فیلم زاپاس در نقش یک زن شهرستانی به نام خاله خورشید ظاهر شد. زنی که بیرون از خانه کار می کند و هویت و شخصیت بالایی دارد.

ریما رامین فر و همسرش عکس ریما رامین فر

ویدئوهای مرتبط:

ریما رامین فر

ریما رامین فر و امیر جعفری

همسر ریما رامین فر

ریما رامین فر و همسرش

عکس ریما رامین فر

بیوگرافی ریما رامین فر

اینستاگرام ریما رامین فر

عکس ریما رامین فر و همسرش

عکس های ریما رامین فر

ریما رامین فر بیوگرافی

آخرین خبرها