گلاره عباسی و همسرش - شبکه‌ما

گلاره عباسی و همسرش زوج دوستداشتنی هستند .

گلاره عباسی و همسرش

دسته بندی ها:
توضیحات:

گلاره عباسی و همسرش زوج دوستداشتنی هستند . گلاره عباسی و همسرش آقای ادیب راد است و گلاره عباسی در برنامه دورهمی گفت ما به هم معرفی شدیم و چند سال گذشت و ما تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم. گلاره عباسی گفت من یکسال از ازدواجم میگذرد و همه چیز خوب است و همسرم شرایطم را درک میکند و آدم همراهی است.

گلاره عباسی گفت همسرم خیلی معتقد است که خانم ها باید در اجتماع باشند و فعالیت های اجتماعی داشته باشند.و خیلی بیشتر از چیزی که فکر میکردم با من همراهی کرده و اعتقادش هم بر اینست که خانم ها در عرصه اجتماع باشند و مفید و موثر باشند که میتوانند همسر بهتری باشند و همچنین مادر بهتری.

گلاره عباسی فارق التحصیل رشته تاتر از دانشکده هنر و معماری میباشد.او متولد تیرماه سال 1362 است و رنگ مورد علاقه اش فیروزه ای است. گلاره عباسی گفت در کل تجمل معقوله جذابی برای من نیست.همچنین او گفت امنیت شغلی خیلی مهم است.گلاره عباسی هیچ عمل زیبایی انجام نداده و دوست ندارد و موافق اینکار نیست برای بازیگرها.و بازیگر باید تفاوت ظاهری داشته باشد

چون یک بازیگر باید بتواند برگردد به گذشته که مثلا بینی عمل نمیکردند را بتوانم بازی کنم و یا یک نقشی داشته باشم که مثلا دختری در منطقه دور افتاده و خاصی باشد و عمل کردن دست مرا میبندد و همچنین جذاب نیست که همه خانم ها شبیه همند.

گلاره عباسی گفت من هرچه بسمت واقعیت باشم باورپذیرترم و ظاهر زیبا ملاک یک بازیگر نیست.و بعنوان یک بازیگر دقدقه ام نبوده که حتما باید ظاهر خیلی زیبایی داشته باشم و شغل من درست بازی کردن است . گلاره عباسی گفت من سادگی را دوست دارم و سلیقه ام صورت های ساده است و خانم های ساده برایم جذابند.

گلاره عباسی و همسرش-گلاره عباسی

گلاره عباسی و همسرش-بیوگرافی گلاره عباسی

ویدئوهای مرتبط:

گلاره عباسی

gelareh abbasi

ازدواج گلاره عباسی

گلاره عباسی و همسرش

گلاره عباسی در سریال کیمیا

بیوگرافی گلاره عباسی

عکس گلاره عباسی

عکس های گلاره عباسی

اینستاگرام گلاره عباسی

گلاره عباسی در شهرزاد

فیلم های گلاره عباسی