ازدواج گلاره عباسی - شبکه‌ما

ازدواج گلاره عباسی در موردش چیزی میدانید؟گلاره عباسی  گفت و گویی با تی وی پلاس داشت و ازدواج گلاره عباسی  یعنی جشن ازدواجش ساده برگزار...

ازدواج گلاره عباسی

دسته بندی ها:
توضیحات:

ازدواج گلاره عباسی در موردش چیزی میدانید؟گلاره عباسی  گفت و گویی با تی وی پلاس داشت و ازدواج گلاره عباسی  یعنی جشن ازدواجش ساده برگزار شده چراکه هم خودش و هم همسرش این را میخواستند و ازدواج گلاره عباسی در رو زعید فطر بوده که رسانه ای شده و اعلام کرده.

گلاره عباسی گفت من بشدت با تجمل مخالفم و شعار هم نمیدهم و همسرم همیشه چیزی که به من میگفت این بود که از تجمل پرهیز کنیم و دوتای ما همین نظر را داریم.و اصل زندگی است و هردوی ما روی این اتفاق نظر داشتیم که بحث اصلی اتفاقی است که در آینده بین ما میفتد.

گلاره عباسی گفت ازدواج هم قسمت است  و چیزی است که برای آدم پیش میاید و مهری است که بین دو نفر وجود دارد.و میتواند در فضای سینما اتفاق بیفتد یا فضای بیرون.گلاره عباسی گفت شب خواستگاری کمی استرس دارد اما عقد کمی راحت تر است.گلاره عباسی گفت چیزی که خیلی مهمه برای ازدواج اینست که آدم ها آدم های شریفی باشند و خیلی برای من حائز اهمیت است.

ازدواج گلاره عباسی

گلاره عباسی گفت برای من مهمه که به قانون احترام گذاشته بشه و همسر من به قانون احترام میگذارد.و ادم قانونمند و مودبی است و آدم های دیگر برایش اهمیت دارند.مجری برنامه تی وی پلاس گفت شما برای همه مردم بازیگر دوستداشتنی و خوبی هستید و خبر ازدواج شما برای همه خوب است .

گلاره عباسی گفت من خانواده ام را خیلی دوست دارم و این سال ها خیلی با محبت کنارم بودند و همیشه ازشون یاد میکردم و مثال میزدم.و از این به بعد هم خانواده جدیدی که دارم برایم ارزشمند هستند و امیدوارم که همسر خوبی باشم.گلاره عباسی متولد تیرماه است و خانوم ساده و باوقاری است و در کارش جدی است و منظم و مسئولیت پذیر.

ازدواج گلاره عباسی-بیوگرافی گلاره عباسی

ازدواج گلاره عباسی-گلاره عباسی و همسرش

ویدئوهای مرتبط:

گلاره عباسی

gelareh abbasi

ازدواج گلاره عباسی

گلاره عباسی و همسرش

گلاره عباسی در سریال کیمیا

بیوگرافی گلاره عباسی

عکس گلاره عباسی

عکس های گلاره عباسی

اینستاگرام گلاره عباسی

گلاره عباسی در شهرزاد

فیلم های گلاره عباسی