بیوگرافی گلاره عباسی - شبکه‌ما

بیوگرافی گلاره عباسی را میدانید؟گلاره عباسی متولد 29 تیرماه است و چهره دوستداشتنی و آرامی دارد و در کارهایش موفق است و بازیگر خوبی است...

بیوگرافی گلاره عباسی

دسته بندی ها:
توضیحات:

بیوگرافی گلاره عباسی را میدانید؟گلاره عباسی متولد 29 تیرماه است و چهره دوستداشتنی و آرامی دارد و در کارهایش موفق است و بازیگر خوبی است و دوستدار بسیار دارد و بسیار قابل احترام است.او بسیار مسئولیت پذیر است و در کارهایش منظم و بادقت است.

گلاره عباسی در شروع کارش مدتی دستیار برنامه ریز بوده در کنار خانم مرضیه برومند که میگوید تاثیر زیادی رویش داشته و از او سپاسگزار است. گلاره عباسی کلاس بازیگری امین تارخ را هم رفته .مهران مدیری در برنامه دور همی از گلاره عباسی پرسید اتفاق خاصی افتاد که سرعت گرفتن و موفقیت در کارهایتان پیش آمد.گلاره عباسی گفت یک مقدار فکر میکنم شانسم با من همراه بوده و در کارهایی بودم که دیده شدم

بیوگرافی گلاره عباسی

و مثلا برای شیار 143 یهو خیلی اتفاق خوبی افتاد.یا اشیا از انچه میبینید کار خانم آبگینه که خودم آن را خیلی دوست دارم . گلاره عباسی گفت خداروشکر هم شانس آوردم و هم خدا کمکم کرد و هم کارها خیلی دیده شدند مثل کیمیا،شیار 143 ،شهرزاد.گلاره عباسی گفت فیلم اشیا از انچه شما میبینید به شما نزدیکترند برای من یک حس خاصی دارد و اتفاق های خوبی با آن فیلم برایم پیش آمد.

گلاره عباسی تاتر خوانده ودانشکده هنر و معماری درس خوانده و ازدواج کرده است.مهران مدیری گفت ما یک موزه داریم که هر مهمانی  که میاید یک کادویی به ما میدهد و هرچیزی میتواند باشد.و این بعدا به فروش میرسد که به اسم خودتون هست و صرف امور خیریه میشود. گلاره عباسی گفت دوست دارم چیز مشترکی باشد بین من و همسرم که هدیه دهم و ما یک کاسه ای سر سفره عقدمان داشتیم که آن را میتوانم هدیه کنم.کاسه نقره است و این یادگاری برای برنامه دورهمی باشد.گلاره عباسی فیلم های سینمایی و سریال های بسیاری بازی کرده و در شبکه نمایش خانگی هم در شهرزاد نقش افرینی کرده.

بیوگرافی گلاره عباسی-گلاره عباسی

بیوگرافی گلاره عباسی-گلاره عباسی و همسرش

بیوگرافی گلاره عباسی-ازدواج گلاره عباسی

ویدئوهای مرتبط:

گلاره عباسی

gelareh abbasi

ازدواج گلاره عباسی

گلاره عباسی و همسرش

گلاره عباسی در سریال کیمیا

بیوگرافی گلاره عباسی

عکس گلاره عباسی

عکس های گلاره عباسی

اینستاگرام گلاره عباسی

گلاره عباسی در شهرزاد

فیلم های گلاره عباسی