عکس ریما رامین فر زمانی که قول اش را عملی می کند - شبکه‌ما

عکس ریما رامین فر در جشن حافظ در زمانی که جایزه را گرفت و همسرش امیر جعفری پیشانی او را بوسید، نشان از این دارد...

عکس ریما رامین فر زمانی که قول اش را عملی می کند

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس ریما رامین فر در جشن حافظ در زمانی که جایزه را گرفت و همسرش امیر جعفری پیشانی او را بوسید، نشان از این دارد که همسر خوب زن و مرد نمی شناسد. درست است که پشت هر مرد موفقی زنی ایستاده است، اما در جامعه امروز که زنان نیز به عناصر مهم در بیرون از خانه و محیط کار تبدیل شده اند، مردان باید با آن ها همکاری کنند و از آن ها حمایت کنند تا آن ها نیز در عرصه کار و اجتماع موفق باشد.

عکس ریما رامین فر

فیلم ها و عکس ریما رامین فر در پروژه های موفق پایتخت یک تا چهار را دیده ایم. ریما رامین فر در مورد این حضور و تجربه معتقد است که کار در شمال و دور از خانواده و همسر و فرزند بسیار سخت بوده است حتی زمانی که کار در تهران ضبط می شده هم به دلایل مختلفی امکان این نبوده که کنار خانواده باشد. البته که هر کاری سختی های خاص خود را دارد ولی زمانی که یک زوج هنری باهم ازدواج می کنند و در کنار هم صاحب فرزند می شوند باید علاوه بر خانواده، به حرفه و نیاز طرف مقابل به موفقیت احترام گذاشته و آن را ببینند و او را در این مسیر یاری کنند. کاری که در مورد این دو بازیگر به راحتی قابل دیدن است.

این دو که بعد از حدود هشت سال دوران طولانی نامزدی خود را به پایان رسانده و با هم ازدواج کرده اند، ارزش این سختی هایی را که در کنار هم سپری کرده اند می دانند و از این رو تلاش خود را برای موفقیت در کنار هم چه در کار و چه زندگی می کنند.

البته شاید آیین زندگی آن ها این گونه است که با هم تلاش کنند تا کسی به خاطر دیگری نابود نشده و هر دو حرفه هنری خود را داشته و در آن موفق باشند.

عکس ریما رامین فر بیو گرافی ریما رامین فر

ویدئوهای مرتبط:

ریما رامین فر

ریما رامین فر و امیر جعفری

همسر ریما رامین فر

ریما رامین فر و همسرش

عکس ریما رامین فر

بیوگرافی ریما رامین فر

اینستاگرام ریما رامین فر

عکس ریما رامین فر و همسرش

عکس های ریما رامین فر

ریما رامین فر بیوگرافی

آخرین خبرها