خاطره جالب گلاره عباسی دربرنامه دورهمی - شبکه‌ما

گلاره عباسی  مهمان برنامه دورهمی بود و مهران مدیری قبل از ورود او گفت مهمان ما چه مهمانی است؟گفت رودربایستی دار،نه نمیتواند بگوید و آرام...

خاطره جالب گلاره عباسی دربرنامه دورهمی

دسته بندی ها:
توضیحات:

گلاره عباسی  مهمان برنامه دورهمی بود و مهران مدیری قبل از ورود او گفت مهمان ما چه مهمانی است؟گفت رودربایستی دار،نه نمیتواند بگوید و آرام روی دور موفقیت است.خانوم گلاره عباسی .مهران مدیری از گلاره عباسی پرسید چه شد که انقدرآرام شدین در زندگی؟او گفت آرام شدم؟ و مهران مدیری گفت همیشه آرامین و آرامش دارید وو گلاره عباسیگفت همیشه همینطور بودم و خانوادگی هم آرام هستیم و ظاهرم که خیلی آرام است و باطنا مثل همه بالا و پایین هایی دارم.

گلاره عباسیمتولد 29 تیر 1362 است.مهران مدیری گفت میگویند خانم ها بحران سی سالگی دارند و آقایون بحران چهل سالگی. گلاره عباسی گفت:گفت اینکه در بحران باشی و خیر بستگی به این هم دارد که در چه دوره ای از زندگیت هم هستی من فکر میکنم.گفت دهه 20 و 30 هم برای من خیلی فرق داشت و دهه 20 شاید بحرانیتر هم بوده چراکه میخواهی وارد بازار کار شوی و وارد دانشگاه شوی و اگر بخواهم بگویم دهه 30 من دوره آرام تری بوده گلاره عباسی گفت در سن 25 سالگیم تغییراتی داشتم و اینکه دوره دانشگاهم تمام شده بود و دوره تحصیلم و کلاس بازیگری و اینها و وارد دوره کار شده بودم.

گلاره عباسی

و یک تجربه کاری شروع کردم پشت دوربین که دستیاری کردن،دستیار برنامه ریز بودم و شاید اینطوری از فضای بازیگری دور شده بودم و دوره پرمسئولیت تری برای من بود.و دستیار خانم مرضیه برومند بودم که از همینجا تشکر میکنم ازشون بخاطر اینکه موقعیت را در اختیار من گذاشتند و باعث شد که آدم مسئول تری شوم نسبت به آنچه که بودم.

مهران مدیری گفت خانم گلاره عباسی وقتی سر صحنه میایند همه دیالوگ هایشان را حفظند و مرتب اند و سر ساعت میایند و گلاره عباسی گفت شاید این نظم و مسئولیت پذیری بخاطر اینه که در زندگیم از سن کم شرایط زندگیم جوری بوده که هم پیش خانواده ام بودم که ایران زندگی نمیکردند و هم پیش مادربزرگم بودم و مجبور بودم مسئولیت خیلی چیزها را قبول کنم.و در آنموقع کنکورم بود و دانشگاه و بسیاری از مسئولیت ها بعهده خودم بود و بعد از آن دوره خانواده ام به ایران برگشتند  و کنار هم زندگی میکنیم.

ویدئوهای مرتبط:

گلاره عباسی

gelareh abbasi

ازدواج گلاره عباسی

گلاره عباسی و همسرش

گلاره عباسی در سریال کیمیا

بیوگرافی گلاره عباسی

عکس گلاره عباسی

عکس های گلاره عباسی

اینستاگرام گلاره عباسی

گلاره عباسی در شهرزاد

فیلم های گلاره عباسی