گلاره عباسی(gelareh abbasi)در خیریه ترنم - شبکه‌ما

gelareh abbasi(گلاره عباسی) ماولد تهران است و تیرماه سال 1362.او فارق التحصیل تاتر است از دانشکده هنر و معماری و خانم ساده و زیبایی است.

گلاره عباسی(gelareh abbasi)در خیریه ترنم

دسته بندی ها:
توضیحات:

gelareh abbasi(گلاره عباسی) ماولد تهران است و تیرماه سال 1362.او فارق التحصیل تاتر است از دانشکده هنر و معماری و خانم ساده و زیبایی است. gelareh abbasiطبق گفته های مهران مدیری در دورهمی بسیار منظم است و با مسئولیت .

gelareh abbasi فیلم های سینمایی بسیاری بازی کرده از جمله شیار 143 که بسیار فیلم معروفی است و همچنین در سریال های مختلفی مثل کیمیا و شهرزاد . گلاره عباسی (gelareh abbasi) در مصاحبه ای گفت بازیگری شغلی است که مردم زیاد تو را میبینند و خیلی نظر میدهند راجب تو . gelareh abbasi گفت خیلی چیزها مد میشود و به آدم نمیاید و همه اش سلیقه ای است و باید پوششی داشته باشی که حالت رو خوب کنه

gelareh abbasi

gelareh abbasi گفت آبی فیروزه ای رنگ مورد علاقه من است و مد باشد و نباشد برایم زیباست. و لباس باید متناسب باشد و من خودم همه ی لباس هایم را تهیه میکنم و من با مزونی قرار داد ندارم . gelareh abbasi گفت من وسائل قدیمی را خیلی دوست دارم مثل فرش های قدیمی که طرح های ایرانی دارد و بشقاب گل سرخی و ظرف های نقره اما  خیلی خانه ام سبک سنتی ندارد

گلاره عباسی (gelareh abbasi) گفت ما یک عقد ساده گرفتیم در محضر و وسائلمان را با همسرم با هم انتخاب کردیم و خیلی از هم دور نبودیم در سلیقه .و من و همسرم گفتیم وقتی ما ساده برگزار کنیم راه برای خیلی ها باز میشود برای اینکه ازدواج کنند و باید الگوسازی کنیم و من سادگی را امتیاز میدانم.گلاره عباسی(gelareh abbasi) گفت من عاشق سفرم و همیشه میگفتم من بازیگر میشوم و در کنارش جهانگرد.او گفت من به آمریکا که سفر کردم سعی کردم لباسم ایرانی باشد و آنجا هموطنانت نیستند همه و جدا بعنوان یک ایرانی دیده میشوی.

ویدئوهای مرتبط:

گلاره عباسی

gelareh abbasi

ازدواج گلاره عباسی

گلاره عباسی و همسرش

گلاره عباسی در سریال کیمیا

بیوگرافی گلاره عباسی

عکس گلاره عباسی

عکس های گلاره عباسی

اینستاگرام گلاره عباسی

گلاره عباسی در شهرزاد

فیلم های گلاره عباسی