گلاره عباسی در شهرزاد - شبکه‌ما

گلاره عباسی در شهرزاد بازی کرده و بسیار مورد توجه قرار گرفته.

گلاره عباسی در شهرزاد

دسته بندی ها:
توضیحات:

گلاره عباسی در شهرزاد بازی کرده و بسیار مورد توجه قرار گرفته.مجری از گلاره عباسی پرسید شهرزاد خیلی مورد استقبال قرار گرفته با اینکه در سینما اکران نشده و راجع به شهرزاد بگویید. گلاره عباسی گفت شهرزاد هم بنظر من مثل فیلم نفس کار دشوار و متفاوتی بود و اینکه در سینمای خانوادگی دیده میشود را شکاند شکستش را چون قبل از اون فیلم های سینمای خانوادگی با شکست روبرو میشدند.

و شهرزاد این را از بین برد و سریالی است که خیلی برد پیدا کرد و مخاطب زیادی دارد و اینها را که میگویم راجع به کارهای خودم صحبت نمیکنم راجع به سازندگان این اثر صحبت میکنم آقای حسن فتحی که حضورشان قطعی میکند خوب بودن یک پروژه را و از انطرف فیلم نفس و همه عوامل خوب بودند.

گلاره عباسی در شهرزاد

مجری از او پرسید عجیب ترین حاشیه ای که راجع به جشنواره شنیدید چه بوده و گفت هنوز عجیبترین را نشنیده ام. گلاره عباسی در شهرزاد به گفته خودش نقشش بسیار متفاوت است و نقشش کمی مرموز و جاه طلب است و سریال شهرزاد کمی پیجیده است و در زمان گذشته و حال است.گلاره عباسی بهمراه جمعی از هنرمندان در پردیس سینمایی کوروش بود برای سریال شهرزاد .

 

گلاره عباسی در گفت و گویش با تی وی پلاس که پرسیدند از او قضیه هک شدن اینستاگرامش را که گفت من یک روز نشسته بودم و سر پروژه شهرزاد بودم و با اینترنت کندی هم بودم و رفتم دیدم هزار تا کامنت درام و به صفحه ام رفتم و دیدم یک پست شیر شده که خیلی بد بود و یک متن بدی راجع به مردم نوشته بودند و من چون حساسیت به مخاطب دارم و همیشه مینویسم برای مردم که دوستون دارم و تشکر میکنم از همراهیشان و این حس درونی منه.و او میدانسته که من احترام به مردم برایم مهم است و چیزهای بدی خطاب به مردم نوشته بود و از این بابت ناراحت بود.

گلاره عباسی در شهرزاد- گلاره عباسی

گلاره عباسی در شهرزاد- گلاره عباسی و همسرش

ویدئوهای مرتبط:

گلاره عباسی

gelareh abbasi

ازدواج گلاره عباسی

گلاره عباسی و همسرش

گلاره عباسی در سریال کیمیا

بیوگرافی گلاره عباسی

عکس گلاره عباسی

عکس های گلاره عباسی

اینستاگرام گلاره عباسی

گلاره عباسی در شهرزاد

فیلم های گلاره عباسی