اینستاگرام ریما رامین فر - شبکه‌ما

اینستاگرام ریما رامین فر را شاید خیلی از افراد دنبال کنند.

اینستاگرام ریما رامین فر

دسته بندی ها:
توضیحات:

اینستاگرام ریما رامین فر را شاید خیلی از افراد دنبال کنند. او که یکی از بازیگران مطرح در بین افراد جامعه و هنرمندان سینما و تلوزیون است و به خاطر حضور پر رنگ خود در مجموعه هایی چون پایتخت علاوه بر این که در بین مردم شناخته شده تر شده و طرفدران بیشتر پیدا کرده است از جشن حافظ نیز جایزه دریافت کرده است.

اینستاگرام ریما رامین فر

او بعد از حضور خود در یکی از قسمت های برنامه پر بیننده خندوانه به طور مستقیم در تلوزیون اعلام می کند که هیچ صفحه شخصی در اینستاگرام ندارد و صفحاتی که به نام اینستاگرام ریما رامین فر در این شبکه اجتماعی و یا در شبکه هایی مانند ان وجود دارد به او تعلق نداشته است. البته شاید یکی از دلایلی که برخی از افراد سعی کرده اند تا صفحاتی را به نام او ایجاد کنند حضور او در سریال پایتخت باشد. تئاتر در بین مردم به تازگی در حال پیدا کردن جایگاه خود است و از طرفی سینما و تئاتر مخاطبان خاص خود را دارد ولی تلوزیون عامه مردم را مخاطب خود قرار می دهد و حتی گاهی خیلی از افرادی که از آن استفاده نمی کنند نیز با توجه به تعریف هایی که از سایرین می شنوند به این رسانه جلب می شوند. به هر حال تلویزیون، رسانه ای فراگیر است و در مجموعه پایتخت تلاش شده تا بر جایگاه و اهمیت خانواده تاکید گردد.

در این سریال توجه سازندگان به نکات ظریفی که در خانواده وجود دارد متوجه است و آن ها ارزش ای بسیاری را در این سریال مورد توجه قرار می دهند. این که حقوق فرزندان و کوچکتر ها مورد توجه قرار گیرد و بزرگترهای خانواده چون پدر بزرگ ها و مادربزرگ ها جایگاه و احترامی که شایسته آن هاست داشته باشند. در واقع تمام نکاتی که به فرهنگ سازی در خانوادهای کمک می کند در کنار طنز و شوخی مورد توجه و تیز بینی قرار گرفته است.

اینستاگرام ریما رامین فر – عکس ریما رامین فر

ویدئوها مربوطه:

ریما رامین فر

ریما رامین فر و امیر جعفری

همسر ریما رامین فر

ریما رامین فر و همسرش

عکس ریما رامین فر

بیوگرافی ریما رامین فر

اینستاگرام ریما رامین فر

عکس ریما رامین فر و همسرش

عکس های ریما رامین فر

ریما رامین فر بیوگرافی

آخرین خبرها