نظر امیر جعفری همسر ریما رامین فر در مورد او - شبکه‌ما

همسر ریما رامین فر بازیگر خوب سینما، تئاتر و تلوزیون امیر جعفری است که او نیز در این عرصه فعالیت دارد.

نظر امیر جعفری همسر ریما رامین فر در مورد او

دسته بندی ها:
توضیحات:

همسر ریما رامین فر بازیگر خوب سینما، تئاتر و تلوزیون امیر جعفری است که او نیز در این عرصه فعالیت دارد. و این زوج توانسته اند در طی سال ها فعالیت و تلاش در تئاتر اندوخته های فراوانی را برای ارائه به مخاطب سینما و تلوزیون و تئاتر ارائه نمایند. حضور این دو در پروژه های مختلفی در کنارهم بوده است اما بازی آن ها به عنوان زن و شوهر در فیلم سینمایی زاپاس که در سال 1394 در جشنواره فیلم فجر اکران شد و نزدیکی و صمیمیت آن ها در فیلم به نوعی ارتباط نزدیک و واقعی زن و مرد را در خانواده به تصویر کشید.

همسر ریما رامین فر

ریما رامین فر، در مورد سال جدید می گوید که از این که سال خوبی را آغاز نموده از خدا سپاسگذار است. او می گوید در سال های قبل با مجموعه های پایتخت در خدمت مردم بوده و از این که این مجموعه در بین مردم جایگاهی پیدا کرده و مورد استقبال آن ها قرار گرفته است بسیار راضی و خوشحال است. این رضایت مردم باعث شده تا دوری از خانواده، کار سخت و .. در پروژه ی پایتخت را برای او آسان تر کند.

او یکی از هنرمندان توانایی است که در هر دو عرصه ی کار جدی و کمدی قادر به ایفای نقش است و برای خود در ذهن مخاطب کلیشه ایجاد نکرده تا او را فقط در نقش های جدی یا کمدی متصور باشند. البته انتخاب نقش های امیر جعفری، همسر ریما رامین فر نیز همین گونه است و از او هم نقش کمدی دیده ایم و هم این که کاراکترهای جدی و اجتماعی را از او به فراوانی دیده ایم.

به هر حال این زوج در انتخاب های خود دقت بسیاری دارند. البته امیر جعفری معتقد است که همسرش از او بازیگر بهتری است چون هم تحصیلات این رشته را دارد و هم این که بسیار با تجربه است. البته این مورد از فروتنی همسر ریما رامین فر نیز هست چون او نیز نقش ها و بازی های بسیار جذاب و زیبایی را ایفا کرده است.

ویدئوهای مرتبط:

ریما رامین فر

ریما رامین فر و امیر جعفری

همسر ریما رامین فر

ریما رامین فر و همسرش

عکس ریما رامین فر

بیوگرافی ریما رامین فر

اینستاگرام ریما رامین فر

عکس ریما رامین فر و همسرش

عکس های ریما رامین فر

ریما رامین فر بیوگرافی

آخرین خبرها