حسین یاری و هنرآفرینی های او - شبکه‌ما

حسین یاری در سال ۱۳۴۶ و در شانزدهم دی ماه متولد شده است.

حسین یاری و هنرآفرینی های او

دسته بندی ها:
توضیحات:

حسین یاری در سال ۱۳۴۶ و در شانزدهم دی ماه متولد شده است. او یکی از بازیگرانی است که از سنین نوجوانی بر روی صحنه تئاتر قرار گرفته است. او در سن دوازده سالگی در نمایش (گندم های خونین) بازی می کند و بعد از دو سال یعنی در سال 1360 عضو گروه تئاتر حوزه اندیشه و هنر اسلامی می شود. اولین تجربه او برای بازی در مقابل دوربین به همان سال ها باز می گردد و او در سن 16 سالگی در فیلم های (وارث) و (سرباز کوچک) بازی می کند.

حسین یاری کارنامه پر باری از انواع فیلم ها در ژانرهای مختلف دارد. برای مثال فیلم های او در حوزه دفاع مقدس بسیار موفق و تحسین برانگیز بود. او همچنی تجربه دوبله را نیز دارد و در این زمینه نیز مدتی در صدا و سیما مشغول به فعالیت بوده است.

از جمله افتخارات حسین یاری می توان به دریافت سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر اشاره کرد که به خاطر فیلم (اخرین مرحله) جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را از آن خود می کند.

علاوه بر این جایزه او به خاطر بازی در فیلم (بلوغ) دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد را از این جشنواره دریافت می کند.

حسین یاری

حضور موفق او در سریال های تلوزیونی مانند هوش سیاه که در نهایت به دلیل مخاطب فراوان موجب تکرار ساخت قسمت های بعدی این سریال می شود و نیز بازی درخشان این بازیگر در سریال ها یشبکه خانگی مانند عاشقانه او را به یکی از بازیگرانی که همیشه در این سریال ها حضور دارد تبدیل کرده است.

او به دلیل مشکلاتی که حرفه بازیگری دارد و بازیگر از خیلی از مزایایی که در شغل های دیگر وجود دارد محروم است، تلاش کرده است تا شغل خود را در بانک مرکزی حفظ کند تا از لحاظی بتواند یک امنیت شغلی برای خود و خانواده اش فراهم کند.

ویدئوهای مرتبط:

حسین یاری

حسین یاری و همسرش

بیوگرافی حسین یاری

عکس حسین یاری

همسر حسین یاری

عکس حسین یاری و همسرش

فیلم های حسین یاری

حسین یاری بازیگر

همسر واقعی حسین یاری

همسر حسین یاری کیست

آخرین خبرها