حسین یاری و همسرش در کنار هم - شبکه‌ما

حسین یاری و همسرش عکسی را در کنار یکدیگر به اشتراک نگذاشته اند ام او با دختر و پسرش سروش عکس هایی را در اینترنت...

حسین یاری و همسرش در کنار هم

دسته بندی ها:
توضیحات:

حسین یاری و همسرش عکسی را در کنار یکدیگر به اشتراک نگذاشته اند ام او با دختر و پسرش سروش عکس هایی را در اینترنت منتشر کرده است. حسین یاری یکی از پیشکسوتان عرصه هنر بازیگری می باشد چرا که از نوجوانی وارد حرفه ی بازیگری می شود و این کار را با تئاتر آغاز می کند و در ادامه برای اولین حضور یسنمایی اش برای فیلم وارث انتخاب می شود و در سال 1362 در حالی که 16 ساله بود در آن فیلم به ایفای نقش می پردازد.

او بارها از جشنواره فیلم فجر به خاطر بازی های درخشان اش به دریافت جایزه نائل می شود. حسین یاری و همسرش در سال 1371 باهم ازدواج می کنند. آن ها دارای دو فرزند پسر به نام های سروش و علی هستند و یک دختر به نام سارا دارند.

حسین یاری و همسرش

او در تئاتر، تلوزیون، سینما و شبکه خانگی حضور داشته و در هر عرصه تجربه های فراوانی را کسب نموده است. علاوه بر این او حرفه دوبله را هم در صدا و سیما به مدت یک سال تجربه کرده است.

او با وجود چهره ی موفقی که در برخی حوزه ها و ژانرهای سینما و تلوزیون ایران دارد که از جمله ی آن ها ژانر دفاع مقدس است، ولی در این حوزه خیلی وقت است که دیده نشده و البته خود او دلیل این اتفاق را این می داند که چون شرایط از دید او مطلوب نیست ترجیح می دهد تا این کارنامه ای را که در این حوزه دارد حفظ کند.

حسین یاری در مورد این که کارهایی که به او پیشنهادمی شوند اکثرا قدرت لازم را از دید او ندارند و ضعیف هستند و او نمی خواهد تا گذشته و کارهایی که تا به امروز انجام داده را خراب کند بنابراین آن ها را نمی پذیرد.

حسین یاری و همسرش عکس حسین یاری

ویدئوهای مرتبط:

حسین یاری

حسین یاری و همسرش

بیوگرافی حسین یاری

عکس حسین یاری

همسر حسین یاری

عکس حسین یاری و همسرش

فیلم های حسین یاری

حسین یاری بازیگر

همسر واقعی حسین یاری

همسر حسین یاری کیست

آخرین خبرها