عکس حسین یاری در کنار خانواده - شبکه‌ما

عکس حسین یاری در کنار فرزندانش را می توانید در ادامه ببینید.

عکس حسین یاری در کنار خانواده

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس حسین یاری در کنار فرزندانش را می توانید در ادامه ببینید. او که در سن 25 سالگی ازدواج کرده است و در آن زمان همسرش نیز 17 ساله بوده، دارای دو فرزند پسر و یک فرزند دختر است و آن ها نیز به این که پدر آن ها جزء بازیگران مطرح بوده و مشهور است خوشحال هستند و به او افتخار می کنند.

عکس حسین یاری

سروش اولین فرزند خانواده است و با پدر بسیار صمیمی است البته این صمیمت هیچ گاه باعث نشده تا حرمت ها را نادیده بگیرد. پدر به موقع با او دوست و رفیق و همبازی است و به موقع هم جایگاه پدری خود را دارد و سروش از این رفتارها سوء برداشت نمی کند. پدر چون فوتبال خوبی دارد و در این زمینه هم مانند بازیگری موفق است برای او در زمان های بیکاری وقت می گذارد و با هم فوتبال بازی می کنند.

سروش اولین بار در سنین کودکی و پنج سالگی به این درک می رسد که پدر او بازیگر است و اولین فیلمی که از پدر می بیند فیلم بلوغ است که در بین کارهایی که پدرش انجام داده است به این کار علاقه ی بیشتری هم دارد.

همسر حسین یاری درباره ی او می گوید که او تصوری از شغل بازیگری نداشته است چون فکرش این بوده که با یک کارمند بانک ازدواج کرده است اما به مرور با درگیری ها و سختی های این رشته آشنا می شود. زمانهایی که همسرش برای مدت زمان طولانی در منزل نیست یا در پر<زه هایی خارج از تهران حضور دارد برای آن ها بسیار سخت است.

اما به هر حال هم فرزندان و هم همسر حسین یاری او را دوست دارند و از بودن در کنار پدر لذت می برند و سختی های کار و حرفه ی او را پذیرفته اند.

عکس حسین یاری – همسر حسین یاری

عکس حسین یاری – فیلم های حسین یاری

ویدئوهای مرتبط:

حسین یاری

حسین یاری و همسرش

بیوگرافی حسین یاری

عکس حسین یاری

همسر حسین یاری

عکس حسین یاری و همسرش

فیلم های حسین یاری

حسین یاری بازیگر

همسر واقعی حسین یاری

همسر حسین یاری کیست

آخرین خبرها