عکس حسین یاری و همسرش در کنار هم - شبکه‌ما

عکس حسین یاری و همسرش از سال 71 که آن ها زندگی مشترک خود را تشکیل داده اند تا به امروز در جایی انتشار پیدا...

عکس حسین یاری و همسرش در کنار هم

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس حسین یاری و همسرش از سال 71 که آن ها زندگی مشترک خود را تشکیل داده اند تا به امروز در جایی انتشار پیدا نکرده است. با این وجود آن ها زندگی خوب خود را دارند و روند آن در جریان است.

عکس حسین یاری و همسرش

او علاوه بر این که خانواده ی بسیار خوب و موفقی را تشکیل داده است و به نیاز های آن ها به عنوان اولویت زندگی خود نگاه می کند و برایش آسایش همسر و فرزندانش بسیار اهمیت دارد، در کنار آن به علاقه ی خود یعنی بازیگری هم پرداخته است. او یک خانواده ی پنج نفره دارد.

او مانند خیلی از بزرگانسنمای ایران جدایی از جریان های سیساسی مختلفی که در کشور وجود دارد به ائمه و به ویژه امام حسین ع ارادت خاص دارد. او وو خیلی از افرادی که در سینما و سایر حوزه ای هنری در حال حاضر در حال فعالیت هستند، با او و از مسجد جواد الائمه کار خود را آغاز کرده اند. آن ها در این مکان یک گروه تئاتر تشکیل داده بودند که هدایت آن را آقای بهزاد بهزاد پور برعهده داشته است. این مسجد قبل از انقلاب فعالیت های سیاسی و انقلابی داشته و بعد از انقلاب هم می توان گفت که این مسجد فرهنگی تین مسجد است که حتی در عرصه ی تئاتر هم کار کرده است.

او در زمانی که سن کمی داشت در دوبله پروژه سریال کوچک جنگلی حضور پیدا می کرد و به تماشای کار هنرمندان این حرفه می پرداخت. در سال 62 یا 63 یک فراخوانی برگزار می شود که در آن می خواستند تا در شرایط دوبله یک تغییرات و تحولاتی شکل بدهند و حسین یاری نیز از این طریق به تلوزیون وارد شد وتست های بسیاری را برای این که بتواند هنر دوبله را انجام بدهد از او گرفته می شود.در ان انتخاب او از بین تعداد زیادی از افراد که مشتاق این هنر وو فراگیری آن بودند انتاب می شود.

ولی از آن جایی که علاقه ی او صرفا بازیگری بود در دوبله زیاد دوام نیاورده و آن را رها می کند و به سراغ هنر بازیگری می رود.

عکس حسین یاری و همسرش – فیلم های حسین یاری

عکس حسین یاری و همسرش – بیوگرافی حسین یاری

ویدئوهای مرتبط:

حسین یاری

حسین یاری و همسرش

بیوگرافی حسین یاری

عکس حسین یاری

همسر حسین یاری

عکس حسین یاری و همسرش

فیلم های حسین یاری

حسین یاری بازیگر

همسر واقعی حسین یاری

همسر حسین یاری کیست

آخرین خبرها