فیلم های حسین یاری از کجا شروع شد؟ - شبکه‌ما

فیلم های حسین یاری در سینما و تلوزیون و شبکه خانگی از تنوع قابل قبولی برخوردار است که این تنوع خواست خود او و برای...

فیلم های حسین یاری از کجا شروع شد؟

دسته بندی ها:
توضیحات:

فیلم های حسین یاری در سینما و تلوزیون و شبکه خانگی از تنوع قابل قبولی برخوردار است که این تنوع خواست خود او و برای جلوگیری از تکرار در یک نقش خاص است. او شاید در خیلی زا نقش های خود درخشیده باشد و با استقبال مخاطب مواجه شده باشد ولی از این که کار تکراری انجام بدهد بیزار است.

فیلم های حسین یاری در سینما در نوجوانی و با حضور در فیلم وارث آغاز می شود. مسیری که در این راه با فیلم های (سرباز کوچک) و (او منفی) ادامه پیدا می کند. او اولین حضورش را در تلوزیون با سریال (مردان آنجلوس) و (روشن تر از خاموشی) تجربه می کند. از زمانی که سریال های شبکه خانگی رونق می گیرد و فیلم های این حوزه نیز از مخاطب بی شماری برخوردار می گردد، او نیز در سریال های پر مخاطبی چون (قلب یخی) و (عاشقانه) بازی می کند.

برای نمونه سریال هوش سیاه با بازی درخشان او و کیکاووس یاکیده مخاطبان بسیاری را برای دنیال کردن سرانجام سریال و داستان آن جذب نمود.

فیلم های حسین یاری

او به خاطر بازی های موفقی که انجام داده است بارها موفق به دریافت جوایز گوناگونی شده است. برای مثال او در سال 1395 به خاطر بازی در فیلم (یادم تو را فراموش) موفق به دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی مرد از جشنواره ویند فیلم آمریکا می شود.

تجربیات او در زمینه تئاتر نیز به زمان نوجوانی باز می گردد و زمانی که در محله ی جی تهران در یک گروه تئاتر عضویت داشته است. تا این که این تجارب و تلاش های او برای بازی او را در مسیر دوبله قرار می دهد ولی دوبله نیز او را راضی نکرده و به دنبال بازیگری می رود تا این که در مقابل دوربین سعید بخشعلیان قرار می گیرد.

فیلم های حسین یاری – عکس حسین یاری

ویدئوهای مرتبط:

حسین یاری

حسین یاری و همسرش

بیوگرافی حسین یاری

عکس حسین یاری

همسر حسین یاری

عکس حسین یاری و همسرش

فیلم های حسین یاری

حسین یاری بازیگر

همسر واقعی حسین یاری

همسر حسین یاری کیست

آخرین خبرها