حسین یاری بازیگر دو شغلی - شبکه‌ما

حسین یاری بازیگری است که واقعا علاقه و عشقی که نسبت به بازیگری داشت را از دوران نوجوانی دنبال کرده است تا در نهایت به...

حسین یاری بازیگر دو شغلی

دسته بندی ها:
توضیحات:

حسین یاری بازیگری است که واقعا علاقه و عشقی که نسبت به بازیگری داشت را از دوران نوجوانی دنبال کرده است تا در نهایت به جایگاه یک هنرمند حرفه ای در این هنر برسد. او در نوجوانی با عضو شدن در گروه های تئاتر کار خود را آغاز می کند تا جایی که بعد از ورود به مرکز دوبله ی صدا و سیما در جوانی هم در آن جا دوام نیاورده و به دنبال عشق واقعی خود یعنی صحنه و بازیگری می رود.

حسین یاری بازیگر

حسین یاری بازیگری است که با ورزش کردن و حفظ فیزیک و چهره اش توانسته است خود را به جایی برساند که باو وجود این که متولد سال 1346 است ولی نقش های را از آن خود کند که حداکثر پانزده سال کوچکتر از سن اصلی خودش است. او نیز دلیل این امر را تغذیه مناسب و ورزش می داند.

او اهل ریسک کردن نیست و البته کارهایی که در آن ها خوب بوده است را هم مکرر تکرار نمی کند چون نمی خواهد در آن نقش ها به کلیشه تبدیل شود. البته او معتقد است که معمولا کارهایی که از او برای بازی دعوت می کنند معمولا خروجی اش رانیم توان مشخصا پیش بینی کرد، اگر این امکان وجود داشت قطعا ریسک نمی کرد و یا با این دانش جلوی این که موفقیت های گذشته زیر سوال نرود را قطعا می گرفت. او معتقد است که خیلی از کارهایی که برای بازی به او معرفی می شود ان کیفیت مورد نظر را ندارند و برای همین او کمتر در نقشی دیده شده و بازی می کند.

حسین یاری بازیگری است که یک شخصیت کاملا مستقل دارد و می گوید که وابسته به گروه یا جناح خاصی نیست. البته معتقد است که این استقلال تاوان دارد ولی به نظر او در هر صورت سینمای ایران آنقدر هم اتفاقات خاصی ندارد و در آن چیزی روی نمی دهد که او را نگران کند.

ویدئوهای مرتبط:

حسین یاری

حسین یاری و همسرش

بیوگرافی حسین یاری

عکس حسین یاری

همسر حسین یاری

عکس حسین یاری و همسرش

فیلم های حسین یاری

حسین یاری بازیگر

همسر واقعی حسین یاری

همسر حسین یاری کیست

آخرین خبرها