قسمت هایی از فیلم جدید امیر جعفری - شبکه‌ما

فیلم جدید امیر جعفری، یکی فیلم اکسیدان است که در سال 1395 فیلمبرداری شده است و در این فیلم به موضوعاتی مانند همجنس گرایان و...

قسمت هایی از فیلم جدید امیر جعفری

دسته بندی ها:
توضیحات:

فیلم جدید امیر جعفری، یکی فیلم اکسیدان است که در سال 1395 فیلمبرداری شده است و در این فیلم به موضوعاتی مانند همجنس گرایان و ترنس ها پرداخته می شود البته به صورت کاملا جزئی و گذرا این مورد مورد توجه قرار می گیرد. در کنار این مورد در این فیلم با کلیسا و کشیش ها شوخی می شود که جمله ی این موارد باعث می شود تا برخی از نمایندگان مجلس به بهانه توهین به ادیان و ایجاد تفرقه بین ادیان الهی خواستار توقیف این فیلم شوند.

این فیلم نوشته ی حامد محمدی است و خود او نیز کارگزدانی ان را برعهده داشته و منوچهر محمدی نیز مسئولیت تهیه کنندگی آن را داشته است.

فیلم جدید امیر جعفری

دیگر فیلم جدید امیر جعفری که ان نیز در سال 1395 تهیه شده و در سال 1396 اکران می شود ساعت 5 عصر است که از ساخته های مهران مدیری می باشد و که خود او نویسندگی و کارگردانی کار را برعهده داشته و بازی در فیلم را هم انجام داده است. این فیلم یک کمدی اجتماعی است و یکی از مشکلات فیلم که از آن ابتدا با آن مواجه شد و از حضور آن در جشنواره جلوگیری کرد زمان طولانی تدوین ان بود. اما به دلیل محبوبیت مهران مدیری و تجربه ی مردم از کارهای خوب او انتظار فروش بالایی از ان می رود.

از جمله بازیگران اصلی این فیلم می توان به سیامک انصاری در نقش یک وکیل پایه یک دادگستری با نام مهرداد پرهام و ازاده صمدی ئر نقش نامزد مهرداد که در حال تحصیل در فرانسه است، اشاره کرد که داستان فیلم حول این افراد در گردش است.

در کنار این فیلم ها امیر جعفری چون در سال 95 بسیار پرکار بوده دو فیلم دیگر با نام آزاد به قید شرط و فیلم سوفی و دیوانه را هم دارد.

فیلم جدید امیر جعفری – بیوگرافی امیر جعفری

ویدئوهای مرتبط:

امیر جعفری

امیر جعفری و ریما رامین فر

بیوگرافی امیر جعفری

عکس امیر جعفری و همسرش

عکس امیر جعفری

عکس پسر امیر جعفری

همسر امیر جعفری

زن امیر جعفری

امیر جعفری و همسرش

فیلم جدید امیر جعفری

آخرین خبرها