امیر جعفری و همسرش و احترام او به خانواده - شبکه‌ما

امیر جعفری و همسرش خانم ریما رامین فر که ایشان هم بازیگر هستند بعد از حدود یازده سال اشنایی و همکاری در کارهای هنری با...

امیر جعفری و همسرش و احترام او به خانواده

دسته بندی ها:
توضیحات:

امیر جعفری و همسرش خانم ریما رامین فر که ایشان هم بازیگر هستند بعد از حدود یازده سال اشنایی و همکاری در کارهای هنری با یکدیگر ازدواج می کنند و صاحب یک فرزند به نام ایین می شوند که در سال 1386 به دنیا امده است و الان حدودا ده ساله است.

امیر جعفری و همسرش

یکی از مشکلات امیر جعفری و همسرش، حرفه ی آن ها بود نه از این جهت که آن را دوست نداشته باشند بلکه به این دلیل که آن ها از اوایل آشنایی تا زمانی که نامزد می کنند و ازدواج می کنند زمان بسیار زیادی را از دست می دهند. چون کار آن ها با بازی در تئاتر آغاز می شود و بازیگری در تئاتر دستمزد خاصی ندارد که بتوان با آن یک زندگی را گذراند و بیشتر بک عشق است. بنارباین آن ها هشت سال نامزد می مانند تا امیر جعفری بتواند از پس مخارج برامده و آن ها بتوانند یک زندگی را باهم آغاز کنند.

وقتی چند پروژه تلوزیونی و سینمایی کار می کنند و به اصطلاح درامدشان بهتر می شود و دستشان باز، در آن زمان ازدواج می کنند. امیر جعفری و همسرش شاید سال های سختی را گدرانده باشند ولی نسبت به هم بسیار با محبت و مهربان هستند. امیر جعفری در مورد همسرش می گوید که سن کمی داشته است که عاشق همسرش می شود و در آن زمان ملاک های خاصی برای ازدواج در ذهنش وجود نداشته و شکل نگرفته بود ولی معتقد است که با هر فرد دیگری جز ریما رامین فر اگر ازدواج می کرد روند زندگی اش کاملا متفاوت می شد. به این دلیل که همسرش بسیار او را درک کرده و در این سال ها با تمام مشکلات و سختی های زندگی او وبی پولی هایش کنار امده است تا آن ها به این جا رسیده اند.

ویدئوهای مرتبط:

امیر جعفری

امیر جعفری و ریما رامین فر

بیوگرافی امیر جعفری

عکس امیر جعفری و همسرش

عکس امیر جعفری

عکس پسر امیر جعفری

همسر امیر جعفری

زن امیر جعفری

امیر جعفری و همسرش

فیلم جدید امیر جعفری

آخرین خبرها