نظرات زن امیر جعفری - شبکه‌ما

زن  امیر جعفری، خانم ریما رامین فر بازیگر، نویسنده و کارگردان خوب کشور در عرصه تلوزیون، تئاتر و سینما است.

نظرات زن امیر جعفری

دسته بندی ها:
توضیحات:

زن  امیر جعفری، خانم ریما رامین فر بازیگر، نویسنده و کارگردان خوب کشور در عرصه تلوزیون، تئاتر و سینما است. رامین فر از دیدگاه امیر جعفری، بسیار مهربان است و یک فرد انسان دوست است و جمله افرادی است که همیشه خنده بر لب دارد و هیچ وقت خنده را از یاد نمی برد و در کل فرشته ای است که دو بال ندارد. از دید ریما رامین فر همسرش امیر جعفری یک فرد بسیار خانواده دوست است و او نیز مهربان بوده و فقط گاهی طاقتش کم است که این د مورد خیلی از افراد صادق است و بعضی مسائل باعث عصبانیت ان ها می شود.

زن امیر جعفری

امیر جعفری سال ها در تئاتر کار می کند و بعد با مجموعه (بدون شرح) وارد تلوزیون می شود و در آن زمان در کنار بزرگانی چون فتحعلی اویسی بازی می کند تا به کم کم به یکی از چهرهای محبوب بدل شده و در کارهای طنز دیگر هم به ایفای نقش می پردازد.

اما او که نمی خواهد در یک نقش و قالب خاص طنز باز کند، نقش های جدی را با بازی در سریال میوه ی ممنوعه در نقش جلال که یک نقش خاکستری است، تجربه می کند و به مخاطب و اهل فن و هنر می فهماند که یک بازیگر واقعی است و دوست ندارد کلیشه شود و توان انجام نوع نقش و کاراکتری را دارد.

زن  امیر جعفری، نیز کار خود را با بازی و نمایشنامه نویسی در تئاتر آغاز می کند و البته تحصیلاتش نیز ر این زمینه است و در مورد او باید بدانیم که در حوزه نویسندگی و بازیگری جوایز مختلفی را دریافت نموده است. زن امیر جعفری سال هاست که با او در کارهای مختلف همکاری می کند و البته گاهی اوقات او در نقش نویسنده و در پشت صحنه حضور داشته است.

ویدئوهای مرتبط:

امیر جعفری

امیر جعفری و ریما رامین فر

بیوگرافی امیر جعفری

عکس امیر جعفری و همسرش

عکس امیر جعفری

عکس پسر امیر جعفری

همسر امیر جعفری

زن امیر جعفری

امیر جعفری و همسرش

فیلم جدید امیر جعفری

آخرین خبرها