همسر امیر جعفری را بهتر بشناسیم - شبکه‌ما

همسر امیر جعفری خانم ریما رامین فر نیز در عرصه ی هنر بازیگری فعال است او که در سال 1349به دنیا آمده است بعد از...

همسر امیر جعفری را بهتر بشناسیم

دسته بندی ها:
توضیحات:

همسر امیر جعفری خانم ریما رامین فر نیز در عرصه ی هنر بازیگری فعال است او که در سال 1349به دنیا آمده است بعد از یک مدت زندگی در اروپا به ایران باز می گردد و تصمیم می گیرد تا در رشته نمایش به ادامه تحصیل بپردازد و به همین دلیل وارد دانشگاه ازاد می شود.

همسر امیر جعفری

او به واسطه ی رشته ی تحصیلی و دانشگاه از همان ابتدا فعالیت خود را به عنوان بازیگر نویسنده و کارگردان در این رشته اغاز می کند و خیلی زود به موفقیت و جوایز مختلف در تئاتر دست پیدا می کند. او برای فراگیری این هنر از کلاس های استاد سمندریان نیز استفاده می کند و در آن جا با همسرش امیر جعفری ملاقات می کند.

همسر امیر جعفری تحصیلات خود را در این رشته تا کارشناسی ارشد در دانشگاه ازاد ادامه می دهد البته او با وجود تحصیلات آکادمیک به تدریس در این رشته نمی پردازد.

ریما رامین فر اگر چه فعالیت خود را در این رشته از سال ها قبل در دهه ی هفتاد در تئاتر و در دهه هشتاد در سینما و تلوزیون آغاز می کند ولی با سریال پایتخت توسط مخاطبان به عنوانیک بازیگر شناخته شده و محبوبیت پیدا می کند.

او به دلیل بازی در این سریال می تواند از جشن حافظ تندیس این جشنواره را دریافت کند و به عنوان بهترین کمدین زن انتخاب شده و البته همسرش امیر جعفری در مقابل چشم اصحاب رسانه و سایر هنرمندان با بوسه بر پیشانی اش به او به خاطر موفقیتش تبریک می گوید.

در کنار بازی های آن ها در فیلم ها و سریال های مختلف بازی آن ها در نقش هایی که در یک فیلم و در کنار هم به عنوان زن و شوهر هستند به فیلم چهره ای واقعی تر می بخشد.

همسر امیر جعفری فیلم جدید امیر جعفری

ویدئوهای مرتبط:

امیر جعفری

امیر جعفری و ریما رامین فر

بیوگرافی امیر جعفری

عکس امیر جعفری و همسرش

عکس امیر جعفری

عکس پسر امیر جعفری

همسر امیر جعفری

زن امیر جعفری

امیر جعفری و همسرش

فیلم جدید امیر جعفری

آخرین خبرها