عکس پسر امیر جعفری - شبکه‌ما

عکس پسر امیر جعفری را می توانید در کنار مادر و پدر هنرمندش در ادامه ببینید.

عکس پسر امیر جعفری

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس پسر امیر جعفری را می توانید در کنار مادر و پدر هنرمندش در ادامه ببینید. این که او در یک خانواده کاملا هنرمند به دینا امده است تا به حال باعث نشده تا از او فعالیت هنری ببینیم.

او در تاریخ 6/6/1386 در تهران به دنیا می آید و شب تولد او نیمه ی شعبان نیز بوده است. پدر و مادرش برای او چند اسم انتخاب می کنند که در نهایت از میان ان ها این اسم انتخاب می شود.

امیر جعفری و ریما رامین فر از سال ها قبل و از طری تئاتر با یکدیگر اشنا شده و در نهایت این آشنایی به ازدواج ختم می شود.

عکس پسر امیر جعفری

امیر جعفری اکثرا تلاش می کند تا در فیلم های اجتماعی به ایفای نقش بپردازد و مسائل روز جامعه را بیان کند. چون از این که فیلم حرفی برای گفتن داشته باشد و مخاطب و دهن او را بعد از دیدن فیلم درگیر کند لذت می برد. او دوست دارد تا فیلم هایش تاثیر گذار و آموزنده باشد و اگر کسی به او بگوید که از فیلمش چیزی آموخته خوشحال می شود که رسالتش را انجام داده است.

خیلی از بازیگران وقتی در مورد انتخاب این حرفه صحبت می کنند با قدرت می گویند که از کودکی به این هنر علاقه داشته اند و برای رسیئن به عشق خو سال ها تلاش کرده اند اما امیر جعفری این گونه نیست و با وجود نقش های متفاوت و خوبی که بازی می کند همیشه  و در تمام مصاحبه هایش بیان کرده که در مورد بازیگری و انتخاب کار اینده اش هیچ برنامه و اطلاعاتی نداشته و به توصیه معلم ادبیاتش که بازی او را در یک تئاتر مدرسه می بیند به این کار روی می اورد.

او در دروان مدرسه بسیار ارام بود تا این که در دبیرستان به ناگاه به یکی از افراد پر جنب و جوش مدرسه تبذیل می شود و همین شیطنت ها باعث می شود تا در سال سوم از مدرسه اخراج شود و حضورش در دبیرستان جدید سنوشت او را به عنوان یک بازیگر رقم می طند تا به توصیه معلم در رشته بازیگری فعالیت کند.

عکس پسر امیر جعفری – عکس امیر جعفری

عکس پسر امیر جعفری – فیلم جدید امیر جعفری

ویدئوهای مرتبط:

امیر جعفری

امیر جعفری و ریما رامین فر

بیوگرافی امیر جعفری

عکس امیر جعفری و همسرش

عکس امیر جعفری

عکس پسر امیر جعفری

همسر امیر جعفری

زن امیر جعفری

امیر جعفری و همسرش

فیلم جدید امیر جعفری

آخرین خبرها