عکس امیر جعفری به عنوان یک استقلالی با علی کریمی - شبکه‌ما

عکس امیر جعفری به عنوان بازیگری که می تواند از عهده ی خیلی از نقش ها برآید در بسیاری از فیلم ها، سریال ها و...

عکس امیر جعفری به عنوان یک استقلالی با علی کریمی

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس امیر جعفری به عنوان بازیگری که می تواند از عهده ی خیلی از نقش ها برآید در بسیاری از فیلم ها، سریال ها و تئاترها دیده می شود. البته که او خوئ خواسته تا بتواند در موارد متعدد کار کند و به خاطر فیزیک و چهره ای که دارد از عهده ی انجام خیلی از این نقش ها بر آمده است. او با هنر خود به همه ثابت کرد که صرفا در این رشته درس خواندن مطرح نیست و گفته ی همسرش ریما رامین فر صحیح است که می گوید بازیگری یک علم است و هر کس آن را بیاموزد می تواند آن را انجام بدهد.

عکس امیر جعفری

در کنار کار و حرفه ای که این زوج دارند می توانید عکس امیر جعفری را در کنار خانواده اش نیز ببینید. آن ها اکثر اوقات در جشن ها و مراسم و سفرهای کاری در کنار هم هستند و در کنار هم دیده می شوند. برخی از کارهای آن ها با هم متفاوت است که در این موارد درک بالای طرف مقابل از وضعیت کار و حرفه بسیار مهم است و خود نمایی می کند. چون هر فردی به هر حال علاقه به پیشرفت و موفقیت دارد و کار بازیگری از جمله کارهایی است که شب و روز ندارد و فرد مقابل هم اگر در این رشته کار کند سختی ها دو چندان می شود. در این موارد امیر جعفری و ریما رامین فر توانسته اند کار، زندگی، پیشزفت و موفقیت های شغلی خود را اداره کنند.

عکس امیر جعفری  را هم می توانید در بالای صفحه ببینید. امیر جعفری در مورد همسرش و پسرش این گونه بیان می کند که آن ها برای او جوایز سیمرغ هستند. البته او نسبت به پیشرفت در کار معتقد است که حتی اگر در این رشته به اسکار هم دست پیدا کند این جوایز او را قاتع نخواهد کرد و برای این هنر انتهایی در هیچ جنبه ای وجود ندارد.

ویدئوهای مرتبط:

امیر جعفری

امیر جعفری و ریما رامین فر

بیوگرافی امیر جعفری

عکس امیر جعفری و همسرش

عکس امیر جعفری

عکس پسر امیر جعفری

همسر امیر جعفری

زن امیر جعفری

امیر جعفری و همسرش

فیلم جدید امیر جعفری

آخرین خبرها