نظرات امیر جعفری به همراه عکس امیر جعفری و همسرش - شبکه‌ما

عکس امیر جعفری و همسرش ریما رامین فر به همراه فرزندشان آیین جعفری را می توانید در ادامه مشاهد کنید.

نظرات امیر جعفری به همراه عکس امیر جعفری و همسرش

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس امیر جعفری و همسرش ریما رامین فر به همراه فرزندشان آیین جعفری را می توانید در ادامه مشاهد کنید. به دلیل فعالیت هنری زیاد این دو بازیگر معمولا آن ها حتی در سفرهای کاری در کنار هم هستند و عکس امیر جعفری و همسرش و حتی آیین را در کنار هم اکثرا در کنار هم می توان دید.

عکس امیر جعفری و همسرش

امیر جعفری از ابتدای دوران مدرسه برنامه ای برای این که چکاری را می خواهد انجام بدهد در سر نداشته و نمی دانست که می خواهد چه کاره شود و کسی هم او را برای انتخاب رشته راهنمایی نمی کند تا جایی که برای انتخاب رشته دبیرستان بدون توجه به علایق و استعدادها دنباله روی دوستان شده و رشته ی علوم تجربی را برای ادامه انتخاب می کند و در دانشگاه ازاد در رشته مدیریت قبول می شود ولی از این رشته راضی نیست و نمی خواست تا آن را ادامه بدهد ولی به هر حال در رشته هنر پذیرفته نشده بود.

عکس امیر جعفری و همسرش

الان هم اگر از او بپرسند اگر بازیگر نمی شد چه حرفه ای را انتخاب می کرد پاسخی برای ان ندارد چون اصلا به هیچ کاری جز این حرفه از سن هجده سالگی که استعدادش توسط یکی از دبیران شناسایی شد، فکر نکرده است.

او یکی از افرادی است که شهرت باعث نشده است تا علایق و سلیقه های سیاسی و ورزشی و .. خود را در موارد مختلف بیان نکند. او یک استقلالی سفت و سخت است و همه جا این موضوع و تعصبش به این تیم را بیان می کند. در کنار این موضوع با طرفداران تیم مقابل یعنی پیروزی هم کل کل های خودش را دارد. البته در مورد فرزندش هم حساس است و او را در هم ی موارد آزاد می گذارد بجز در انتخاب تیم فوتبال مورد حمایتش که حتما باید استقلال باشد!

عکس امیر جعفری و همسرش بیوگرافی امیر جعفری

ویدئوهای مرتبط:

امیر جعفری

امیر جعفری و ریما رامین فر

بیوگرافی امیر جعفری

عکس امیر جعفری و همسرش

عکس امیر جعفری

عکس پسر امیر جعفری

همسر امیر جعفری

زن امیر جعفری

امیر جعفری و همسرش

فیلم جدید امیر جعفری

آخرین خبرها