بیوگرافی امیر جعفری از زبان خودش - شبکه‌ما

بیوگرافی امیر جعفری را می توانید در ادامه مطالعه کنید.

بیوگرافی امیر جعفری از زبان خودش

دسته بندی ها:
توضیحات:

بیوگرافی امیر جعفری را می توانید در ادامه مطالعه کنید. ااو در تهران متولد شده و متولد سال 1353 است و در حال حاضر یکی از بازیگران تئاتر و تلوزیون و سینمای ایران محسوب می شود. او خود بیان کرده است که تا دوران دبیرستان هیچ علاقه ای به هنر نداشته است و حتی به تئاتر هم نرفته و فقط دو بار تجربه رفتن به سینما را داشته است و آن هم به این خاطر نبوده که بخواهد بازیگر بشود.

بیوگرافی امیر جعفری

 او در زمان انتخاب رشته دبیرستان چون اکثر دوستانش به رشته ی علوم تجربی می روند این رشته را برای ادامه تحصیل انتخاب می کند. او تا 18 سالگی به بازیگری فکر هم نمی کرده است و اصلا شاگرد درس خوانی هم نبوده که دغدغه ای برای کنکور داشته باشد و برای همین که بتواند از شرکت در کلاس های مدرسه معاف شود در گروه تئاتر مدرسه حضور پیدا می کند و همین مورد عاملی می شود تا استعداد او در این رشته توسط یکی از دبیران او دیده و کشف شود و به او پیشنهاد کند تا این هنر را ادامه بدهد.

او در رشته ی هنر در دانشگاه پذیرفته نمی شود و مجبور می شود تا رشته ی مدیریت ئانشگاه آزاد را ادامه بدهد به این دلیل که در آن رشته پذیرفته شده بود. اما دست از تلاش برای پیشرفت در استعداد کشف شده اش برنمی دارد و بر آن می شود تا در کلاس های ازاد این رشته شرکت کند و از این راه وارد این هنر بشود بنابراین در کلاس های استاد سمندریان حضور پیدا می کند.

او در نهایت می تواند در دهه ی هفتاد حضور در تئاتر های مختلف را تجربه کند و در سال 1380 نیز در یک مجموعه تلوزیونی با نام بدون شرح به ایفای نقش بپردازد و استعدا خود را به همگان نمایش دهد. البته اوج هنر او را می توان حضور در انواع نقش های منفی و سیاه و خاکستری و طنز در فیلم های مختلف دانست و گویی هر نقشی را بر تن می کند و در قالب هر نقشی رفته و شکل آن را به خود می گیرد.

بیوگرافی امیر جعفری همسر امیر جعفری

بیوگرافی امیر جعفری عکس امیر جعفری

ویدئوهای مرتبط:

امیر جعفری

امیر جعفری و ریما رامین فر

بیوگرافی امیر جعفری

عکس امیر جعفری و همسرش

عکس امیر جعفری

عکس پسر امیر جعفری

همسر امیر جعفری

زن امیر جعفری

امیر جعفری و همسرش

فیلم جدید امیر جعفری

آخرین خبرها