مصاحبه امیر جعفری و ریما رامین فر - شبکه‌ما

امیر جعفری و ریما رامین فر دو بازیگر هنرمند کشور در عرصه ی سینما، تلوزیون و تئاتر هستند که آشنایی و ازدواج آن ها نیز...

مصاحبه امیر جعفری و ریما رامین فر

دسته بندی ها:
توضیحات:

امیر جعفری و ریما رامین فر دو بازیگر هنرمند کشور در عرصه ی سینما، تلوزیون و تئاتر هستند که آشنایی و ازدواج آن ها نیز از همین طریق صورت می پذیرد. آن ها به تئاتر و حضور در کلاس های استاد سمندریان هم با یکدیگر آشنا می شوند وو هم همکار و همکلاسی و این راه بابی می شود برای آشنایی های بیشتر این دو بازیگر تا در نهایت به ازدواج و پیوند عمیق این دو ختم می گردد.

امیر جعفری و ریما رامین فر

ریما رامین فر در مورد نحوه ی آشنایی اش با امیر جعفری می گوید که  در سال 1373 و تئاتر با یکدیگر در یک نمایش در نقش دو جلاد حضور داشتیم و این راهی بود برای آشنایی ما و قبل از آن از طریق کلاس های آقای سمندریان، که حدود یک سال در آن با هم همکلاس بودیم یکدیگر را می شناختیم.

امیر جعفری و ریما رامین فر هر یک در مورد این کلاس ها بر این عقیده اند که در آن زمان، دیگری  راهنمایی های بیشتری به او  کرده است و راهنمایی های طرف مقابل موثرتر، بیشتر و بهتر بوده است. همسر ریما رامین فر در مورد او می گوید که او یک فرشته است که تنها دو بال کم دارد. ان ها در حدود یازده سال با یکریگر در کارها و فعالیت های هنر تئاتر و سینما و تلوزیون همکاری می کنند و می توانند یکدیگر را کاملا شناخته و ارزیابی کنند و سرانجام این اشنایی به یک ازدواج موفق ختم شده و آن ها صاحب یک فرزند پسر نیز می شوند.

از آن به بعد نیز کارهای بسیار فراوانی بود که امیر جعفری و ریما رامین فر با یکدیگر در آن حضور داشتند به عنوان مثال در فیلم سینمایی زاپاس رابطه این دو بازیگر به عنوان زن و شوهر در فیلم بسیار دیدنی بود.

ویدئوهای مرتبط:

امیر جعفری

امیر جعفری و ریما رامین فر

بیوگرافی امیر جعفری

عکس امیر جعفری و همسرش

عکس امیر جعفری

عکس پسر امیر جعفری

همسر امیر جعفری

زن امیر جعفری

امیر جعفری و همسرش

فیلم جدید امیر جعفری

آخرین خبرها