خصوصیات امیر جعفری از دید همکارنش - شبکه‌ما

امیر جعفری متولد شهر تهران است و در سال ۱۳۵۳ و در شهریور ماه به دنیا آمده است.

خصوصیات امیر جعفری از دید همکارنش

دسته بندی ها:
توضیحات:

امیر جعفری متولد شهر تهران است و در سال ۱۳۵۳ و در شهریور ماه به دنیا آمده است. او تحصیلاتش را در رشته ی مدیریت تا مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد و از آن پس در رشته بازیگری فعالیت داشته و در این حوزه تحصیلات دانشگاهی ندارد. او به تشویق یکی از دبیران دوران مدرسه به بازیگری روی آورده و در یک دوره دو ساله از کلاس های استاد مرحوم حمید سمندریان استفاده می کند.

امیر جعفری

او که کار خود را با تئاتر آغاز می کند و سال ها در این عرصه به فعالیت ادامه می دهد، می تواند از جشنواره تئاتر فجر برنده جوایز مختلف و متعددی شود. امیر جعفری نقش آفرینی  در سینما را با بازی در فیلم نان، عشق و موتور ۱۰۰۰ و در سال ۱۳۸۰ شروع کرده و پس از آن در  قارچ سمی بازی می کند.

حضور او در تلوزیون با بازی در مجموعه بدون شرح شکل گرفته که این حضور مقدمه ای می شود برای شناخت او توسط مردم و در نتیجه چهره شدن و دریافت نقش های بیشتر و متفاوت تر که او بسیار فوق العاده از پس ایفای تک تک آن ها بر می آید. بعد از حضور در سریال مهدی مظلومی در سال  ۱۳۸۰، زوج امیر جعفری و فتحعلی اویسی در سریال کمربندها را ببندیم کاری از مهدی مظلومی در سال ۱۳۸۳ مجدد کنار هم قرار می گیرند که باز هم با مخاطبین مانند سریال قبل از این زوج استقبال می کنند.

امیر جعفری تا به حال کارگردانی نکرده است و به فعالیت دیگری جز بازیگری در عرصه سینما تئاتر و تلوزیون نپرداخته و تا به حال به این نیز فکر نکرده است که کارگردانی کند چون از نظر او کار دشواری است. البته همسرش ریما رامین فر کارگردانی و نویسندگی در این عرصه را علاوه بر بازیگری تجربه کرده و در کارنامه کاری خود دارد.

ویدئوهای مرتبط:

امیر جعفری

امیر جعفری و ریما رامین فر

بیوگرافی امیر جعفری

عکس امیر جعفری و همسرش

عکس امیر جعفری

عکس پسر امیر جعفری

همسر امیر جعفری

زن امیر جعفری

امیر جعفری و همسرش

فیلم جدید امیر جعفری

آخرین خبرها