عکس زهره فکور صبور و همسرش امکان پذیر نیست - شبکه‌ما

عکس زهره فکور صبور و همسرش در اینترنت وجود ندارد.

عکس زهره فکور صبور و همسرش امکان پذیر نیست

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس زهره فکور صبور و همسرش در اینترنت وجود ندارد. زهره فکور صبور اصالتا کرمانشاهی است و پدرش حدود یک سالی که از تولد او می گذرد و در سال 1358 از دنیا می رود. او در روز اول فروردین ماه و در تهران متولد شده و در یک خانواده تقریبا پرجمعیت شش نفری که او فرزند چهارم و آخرین و هفتمین عضو از این خانواده محسوب می شود.

عکس زهره فکور صبور و همسرش

عکس زهره فکور صبور و همسرش به این دلیل در جایی وجود ندارد چون او تا به امروز ازدواج نکرده و مجرده است. برخی هم ادعاهایی در این مورد داشته اند که برای خیلی از بازیگران و هنرمندان و افراد مشهور اتفاقاتی از این دست می افتد که شایعاتی در مورد آن ها به ویژه در اینترنت وجود داشته باشد.

شاید بسیاری از هنرمندان باشند که بیان می کنند که از ابتدای کودکی به هنر و تئاتر علاقه داشته اند و آن را دنبال می کرده اند، اما زهره فکور صبور خود بیان می کند تا زمانی که دبیرستان را به پایان می رساند هیچ برنامه ای در این مورد نداشته و اصلا این طور نبوده است که از ابتدا بخواهد این هنر را ادامه بدهد و به واسطه دوستی با یکی از دوستانش که در هنر تئاتر کودک فعال بوده است نقش یک گل در  یکی از تئاتر ها به او پیشنهاد می شود و این موضوع سراغازی می شود برای حضور ادامه دار او در تئاتر های بعدی و در نهایت در تلوزیون و سینما. البته برادر او که نقش پدری هم به گردن خانواده دارد سخت با فعالیت هنری در عرصهی بازیگری مخالفت می کند که زهره فکور صبور در نهایت با پشتکارش می تواند رضایت او را هم بدست اورد.

او مانند خیلی از ما بسیار مادرش را دوست دارد. مادر زهره فکور صبور سمنانی است و او عکسی را هم از خودش و مادر در کنار هم در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است.

عکس زهره فکور صبور و همسرش تصاویر زهره فکور صبور

ویدئوهای مرتبط:

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور و همسرش

عکس زهره فکور صبور

عکسهای زهره فکور صبور

بیوگرافی زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور و همسرش

زهره فکور صبور عکس

تصاویر زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور با همسرش

عکس زهره فکور صبور بی حجاب

آخرین خبرها