آغاز مسیر برای زهره فکور صبور - شبکه‌ما

زهره فکور صبور یک یاز بازیگران سینما و تلوزیون ایران است که آشنایی او با حرفه ای بازیگری از یک تئاتر شروع می شود که...

آغاز مسیر برای زهره فکور صبور

دسته بندی ها:
توضیحات:

زهره فکور صبور یک یاز بازیگران سینما و تلوزیون ایران است که آشنایی او با حرفه ای بازیگری از یک تئاتر شروع می شود که در آن تئاتر که مخصوصا کودکان بود نقش یک گل را بر عهده داشت. او با انجام این تئاتر و چند نمونه ی دیگر به این حرفه علاقمند می شود و بعد در کلاس های استاد معروف و مسلم این حرفه مرحوم سمندریان با تمامی نکات حرفه ای این رشته آشنا شده و آموزش های لازم را می بیند و بعد با بازی در سریال روزگار در دهه ی 70 که در زمان خود یک سریال فوق العاده پر مخاطب و دیدنی بود از سوی مخاطبان شناخته می شود.

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور در تهران متولد شده و به نوعی فرزند انقلاب است زیرا فروردین ماه و در سال 1357 به دنیا آمده است. او در انتخاب های خود بسیار دقیق و نکته سنج عمل م یکرد و باید کار خیلی خاص می بود تا آن را انتخاب کند. همین عامل باعث شد تا مدت های طولانی از او هیچ کاری دیده نشود و در واقع این سختگیری ها باعث عدم حضور زهره فکور صبور در تلوزیون و سینما شده بود. تا این که خود او تصمیم می گیرد تا در انتخاب هایش راحت تر عمل کند و سختگیری های سابق را به خرج ندهد.

او در یک خانواده تقریبا شلوغ به دنیا آمده است و فرزند آخر خانواده است. از انجایی که پدر خود را در کودکی از دست می دهد می توان گفت که تنها برادر او برای او و سایر خانواده نقش پدر را داشته است و حرف او برای همگی اعضای خانواده به نوعی حجت محسوب می شده ست. همین موضوع باعث می شود تا مخالفت برادش با بازیگر شدن او بسیار در خانواده جلو کند ولی او به این کار اصرار می کند و کم کم سایرین را متقاعد می کند که در انتخاب خود مصمم است و اشتباه نکرده است.

ویدئوهای مرتبط:

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور و همسرش

عکس زهره فکور صبور

عکسهای زهره فکور صبور

بیوگرافی زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور و همسرش

زهره فکور صبور عکس

تصاویر زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور با همسرش

عکس زهره فکور صبور بی حجاب

آخرین خبرها