زهره فکور صبور و همسرش - شبکه‌ما

زهره فکور صبور و همسرش تیتری است که در مورد این بازیگر شاید بسیار دیده شده باشد.

زهره فکور صبور و همسرش

دسته بندی ها:
توضیحات:

زهره فکور صبور و همسرش تیتری است که در مورد این بازیگر شاید بسیار دیده شده باشد. این بازیگر به دلیل سریال های جدیدی که در حوزه طنز بازی می کند مورد توجه هم قرار گرفته و به قول خود او دیده شده است، در کنار نقش ها و بازی هایی که انجام داده است زندگی شخصی او نیز برای علاقمندان مورد توجه است اما باید بدانید که این بازیگر سینما و تلوزیون کشورمان تا به حال نکرده است.

زهره فکور صبور و همسرش

زهره فکور صبور بازیگری را به طور غیر جدی بعد از دیپلم دبیرستان آغاز می کند و بعد از چند تجربه در تئاتر کار برای او شکل جدی تری به خود می گیرد. اما کار جدی او در زمانی آغاز می شود که با کلاس های استاد سمندریان آشنا می شود و در آن ها شرکت می کند. در آن جاست که نکات اصلی این حرف را می آموزد و می تواند برای شروع حرفه ای بازیگری اقدام کند. او برای چند سریال تلوزیونی فرم پر کرده و تست می دهد تا این که می تواند در سریال نرگس نقش گرفته و اولین کار تلوزیونی خود را انجام بدهد.

بعد از این سریال کارهای تلوزیونی او اغاز می شود ولی او اولین تجربه ی سینمایی خود را چند سال بعد و در ابتدای دهه ی 80 بر روی پرده ی سینما می بیند. آخرین سریال تلوزیونی زهره فکور صبر کاری است که در ابستان 96 از تلوزیون و شبکه سوم سیما پخش شد با نام پنچری که در این سریال پسری که قصد دارد تا با دختر مورد علاقه اش ازدواج کند با مشکلاتی در این راه مواجه می شود که در نتیجه آن تمامی اطرافیان هم درگیر این چالش های می شوند.

زهره فکور صبور در این سریا در نقش افسانه به ایفای نقش پرداخته که البته باید گفت که این نقش کمی تکراری است و او باز یک دختر دم بخت است.

زهره فکور صبور و همسرش – عکس زهره فکور صبور

زهره فکور صبور و همسرش – بیوگرافی زهره فکور صبور

ویدئوهای مرتبط:

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور و همسرش

عکس زهره فکور صبور

عکسهای زهره فکور صبور

بیوگرافی زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور و همسرش

زهره فکور صبور عکس

تصاویر زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور با همسرش

عکس زهره فکور صبور بی حجاب

آخرین خبرها