عکس زهره فکور صبور - شبکه‌ما

عکس زهره فکور صبور را در سال های اخیر در تیتراژ سریال های مختلف تلوزیونی مانند دردسرهای عظیم یک و دو و همچنین پنچری دیده...

عکس زهره فکور صبور

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس زهره فکور صبور را در سال های اخیر در تیتراژ سریال های مختلف تلوزیونی مانند دردسرهای عظیم یک و دو و همچنین پنچری دیده اید. شاید خیلی از افراد او را با بازی در سریال روزگار جوانی بشناسند و به یاد بیاورند ولی بعد از این سریال و چند فیلم دیگر کارهای خیلی جدی از او ندیدیم و این کم کاری های او بر می گردد به سختگیری های خودش در انتخاب نقش ها و فیلمنامه هایی که به او پیشنهاد می شد.

عکس زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور را می توانید در این جا ببینید. او یکی از بازیگرانی است که اصلا به حرفه ی بازیگری برای ادامه روند شغلی و حرفه ای فکر نیم کرده است و به خیاطی علاقه داشته است و در حال حاضر نیز این رشته را هم در کنار بازیگری به صورت حرفه ای ادامه می دهد و کلاس های طراحی دوخت را هم گذرانده است. او بعد از شرکت در چند تئاتر که متعلق به یکی از دوستانش بوده و بازی در آن ها به فکر ادامه این رشته به صورت حرفه ای می افتد.

اولین نقش آفرینی های او در تلوزیون برمی گردد به ابتدای ده ی هفتاد و او اولین نقش را در سریال نرگس بازی می کند. عکس زهره فکور صبور با فیلم بوی گل سرخ کاری از ناصر محمدی بر سر در سینما ها قرار می گیرد. او سیار از این که نقش های تکراری و کلیشه ای را بازی کند بیزار است و ترجیح می دهد تا بازی نکند تا این که در فیلمنامه ها نقش های تکراری به او پیشنهاد شود.

او در مورد ازدواج اش تا به حال مطلبی را بیان نکرده  و هیچ مطلبی نیز در جایی به چاپ نرسیده است و البته که تا به امروز مجرد بوده است. او به عطر ها علاقه ی خاصی دارد و در محیط کار و موارد مختلف از کلکسیونی که دارد استفاده می کند.

ویدئوهای مرتبط:

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور و همسرش

عکس زهره فکور صبور

عکسهای زهره فکور صبور

بیوگرافی زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور و همسرش

زهره فکور صبور عکس

تصاویر زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور با همسرش

عکس زهره فکور صبور بی حجاب

آخرین خبرها