عکسهای زهره فکور صبور - شبکه‌ما

عکسهای زهره فکور صبور در سریال دردسرهای عظیم بعد از مدت ها عدکم فعالیت او در تلوزیون دیده می شود.

عکسهای زهره فکور صبور

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکسهای زهره فکور صبور در سریال دردسرهای عظیم بعد از مدت ها عدکم فعالیت او در تلوزیون دیده می شود. او در این سریال در نقش دختری است که پدرش را از دست می دهد و تصورش از مادرش این است که او ر ا در کودکی از دست داده  ولی درر ادامه فیلم متوجه می شود که پدر و مادرش زمانی که او کم سن و سال بوده از هم جدا شده اند و مادرش هنوز زنده است.

عکسهای زهره فکور صبور

زهره فکور صبور در مورد این فیلم و دلیل انتخاب این فیلم می گوید که زمانی که این کار به او پیشنهاد می شود چون با اکثر عوامل این فیلم از کارگردان و تهیه کننده گرفته تا نویسندگان اشنایی داشته و یا قبلا با آن ها در پروژه های قبلی کار کرده است این پیشنهاد همکاری را بدون قید و شرط می پذیرد.

او در مورد سریال دردسرهای عظیم می گوید قبل از این که کار را شروع کنیم با توجه به عوامل و کارگردان خیلی خوب کار می دانستم که کار نتیجه خوبی را به همراه دارد و مورد اقبال مردم قرار می گیرد. البته او مدت ها قبل از این کار در تلوزیون کار نکرده بود و بسیار کم کار شده بود و مدتی را هم در خارج از کشور زندگی کرده و هم چنین کار طراحی دوخت را هم آموزش دیده است.

عکسهای زهره فکور صبور

او در کنار بازیگری به این حرفه هم می پردازد چون معتقد است که بازیگری حرفه ای است که گاهی اوقات کم کاری و یا حتی بیگاری دارد و بنابراین تمام یبازیگران باید در کنار این حرفه کار یا هنر دیگری داشته باشند تا بتوانند زندگی خود را بگذرانند. به همین خاطر چون از ابتدا به این هنر علاقه داشته است آن را فرا می گیرد و در حال حاضر نیز با چند مزون مشغول فعالیت است و طرح های خود را به آن ها ارائه می کند.

عکسهای زهره فکور صبور – بیوگرافی زهره فکور صبور

عکسهای زهره فکور صبور - زهره فکور صبور و همسرش

ویدئوهای مرتبط:

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور و همسرش

عکس زهره فکور صبور

عکسهای زهره فکور صبور

بیوگرافی زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور و همسرش

زهره فکور صبور عکس

تصاویر زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور با همسرش

عکس زهره فکور صبور بی حجاب

آخرین خبرها