در مورد بیوگرافی زهره فکور صبور بیشتر بدانیم - شبکه‌ما

بیوگرافی زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلوزیون کشور را در اداه می توانید مطالع کنید.

در مورد بیوگرافی زهره فکور صبور بیشتر بدانیم

دسته بندی ها:
توضیحات:

بیوگرافی زهره فکور صبور بازیگر سینما و تلوزیون کشور را در اداه می توانید مطالع کنید. او در تهران و در 1/6/1357 متولد شده است و حدود یک سال بعد از تولد پدر خود را از دست می دهد. او آخرین فرزند از یک خانواده 7 نفره بوده و در بین فرزندان آخرین فرزند محسوب می شود. تنها برادر او شدیدا با بازیگر شدن او مخالفت می کند و به این دلیل که همه ی خانواده به حرف او اهیمت می دهند صحبت های برادر از دیده همه بسیار با اهمیت بوده است. البته سن و سال کم او و این که آخرین فرزند خانواده نیز هست بی تاثیر نبوده است. ولی او با سخت کوشی خود به همه ثابت می کند که این تنها مسیری است که برای اینده ی خود انتخاب کرده است.

بیوگرافی زهره فکور صبور

در این بین او به کلاس های بازیگری می رود و برای فیلم های مختلف تست می دهد تا برای نقش و بازی در آن ها انتخاب شود و بعد وارد تلوزیون می شود. کار حرفه ای او با بازی در سریال روزگار جوانی در سال 1376 آغاز می شود و پس از آن در سریال های مختلفی مانند از نفس افتاده، نرگس، خواب و بیدار، روزهای آرزو، آژانس دوستی و .. بازی می کند. او در سال 1380 یک فیلم سینمایی بازی می کند با نام بوی گل سرخ که در سال 1381 به روی پرده می رود. در این رابطه باید گفت که کارهای سینمایی او در مقابل کارهای تلوزیونی او به نسبت بسیار کمتر است. چند کار سینمایی که از او به نمایش در آمده است می توان به فیلم سینمایی کنسرت روی آب و فیلم سینمایی مشت زن اشاره کرد.

او بسیار نسبت به حرف مردم حساسیت به خرج می دهد و حرف های آن ها برایش مهم است و اگر حرف بدی بشنود سریع ناراحت می شود ولی به همان نسبت رعوف و مهربان است و زود کسی که او را ناراحت کرده است می بخشد.

بیوگرافی زهره فکور – عکسهای زهره فکور صبور

بیوگرافی زهره فکور – عکس زهره فکور صبور و همسرش

ویدئوهای مرتبط:

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور و همسرش

عکس زهره فکور صبور

عکسهای زهره فکور صبور

بیوگرافی زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور و همسرش

زهره فکور صبور عکس

تصاویر زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور با همسرش

عکس زهره فکور صبور بی حجاب

آخرین خبرها