زهره فکور صبور عکس های خود را منتشر می کند - شبکه‌ما

زهره فکور صبور عکس های زیادی از خودش منتشر نمی کند و کلا حاشیه ی خاصی در این سال های بازیگری از او سراغ نداریم.

زهره فکور صبور عکس های خود را منتشر می کند

دسته بندی ها:
توضیحات:

زهره فکور صبور عکس های زیادی از خودش منتشر نمی کند و کلا حاشیه ی خاصی در این سال های بازیگری از او سراغ نداریم. او در اینستاگرام نیز یک صفحه دارد که زیاد هم پر سر وصدا نیست و خیلی کم و به ندرت عکس هایی را از خود منتشر کرده و از یکسری از دوستان و همکارانش تشکر می کند. این نوع رفتار او از همان ابتدای حضورش در عرصه ی هنر از او دیده شد. به این دلیل که با وجود این که او با سریال بسیار خوب و پر مخاطب روزگار جوانی وارد تلوزیون شد و همه انتظار بازی های پر رنگ و موفق از او را داشتند ولی این اتفاق را شاهد نبودیم. او در سال 76 کارش را با این سریال آغاز کرد و در آن زمان خیلی از افرادی که الان کار هنری می کنند و مطرح شده اند هنوز دنیای بازیگری را آغاز نکرده بودند، اما او با انتخاب های خاص و گزیده کاری ها، کم کم بسیار کم کار و کم رنگ شد.

 

زهره فکور صبور عکس هایش بیشتر در فیلم ها و سریال های تلوزیونی است و شاید در مورد او بتوان گفت که او فرزند تلوزیون است و به نوعی کار خود را از آن آغاز می کند و در ادامه هم بیشتر کارهایی که انجام می دهد تا به امروز محصول این رسانه است. برای مثال او در مسافری از هند، ریحانه، دلنوازان و دردسر های عظیم و به تازگی هم سریال پنچری که همگی کارهای بیاد ماندنی در خاطر مردم هستند، حضور داشته است.

خود او دلیل کم کاری خود را این می داند که مدتی را در ایران نبوده است و خارج از کشور زندگی کرده او معتقد است که هر بازیگری برای گذران زندگی باید در کنار بازیگری کار و حرفه ی دیگری را بداند تا بتواند از پس روزهایی که کار حرفه ای نمی کند برآید و البته اگر هنر دیگری را فرا بگیرد از دید او بهتر است.

زهره فکور صبور عکس بیوگرافی زهره فکور صبور

ویدئوهای مرتبط:

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور و همسرش

عکس زهره فکور صبور

عکسهای زهره فکور صبور

بیوگرافی زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور و همسرش

زهره فکور صبور عکس

تصاویر زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور با همسرش

عکس زهره فکور صبور بی حجاب

آخرین خبرها