تصاویر زهره فکور صبور - شبکه‌ما

تصاویر زهره فکور صبور شاید در اینترنت باشد اما این تصاویر کم ناشی از بدون حاشیه بودن این بازیگر بر خلاف بسیاری از بازیگران را...

تصاویر زهره فکور صبور

دسته بندی ها:
توضیحات:

تصاویر زهره فکور صبور شاید در اینترنت باشد اما این تصاویر کم ناشی از بدون حاشیه بودن این بازیگر بر خلاف بسیاری از بازیگران را دارد او از ابتدایی که وارد این هنر می شود بسیار کم حاشیه و بسیار گزیده کار می کند که البته این مورد هم انتخاب خود اوست در این بین در سال های اخیر بنا به تصمیم خودش بسیاری از فیلمنامه هایی را که به او پیشنهاد می شود با حساسیت کمتری می پذیرد. علت هم این است که در گذشته برای او اهمیت داشته که نقش حرفی برای گفتن داشته باشد چون برای او متنفاوت بودن نقش بسیار مهم بوده اما به هر حال هر چقدر سخت گیری کرد به همان نسبت کم کار تر شده و از یاد عوامل دنیای هنر و مردم نیز رفت.

تصاویر زهره فکور صبور

او بازیگری را در دهه ی هفتاد و از تلوزیون اغاز می کند و این هنر را با حضور و آموزش در کلاس های استاد سمندریان فرا می گیرد. تصاویر زهره فکور صبور را معمولا اگر به رستوران برود که خیلی کم اتفاق می افتد در حال خوردن سوپ و سالاد خواهید دید چون او از غذاهای فست فود بیزار است و به شدت نیز به انواع آب میوه های طبیعی و سالاد و سوپ علاقه دارد و این علاقه ی او به این نوع تغذیه هم به دلیل این است که این غذاها سالم هستند و هم به این دلیل که او شخصا این نوع خوردنی ها را می پسندد.

تصاویر زهره فکور صبور

در کنار این نوع سلیقه در غذا او بسیار به یادگیری یک هنر دیگر در کنار بازیگری برای دورانی که در این حرفه کاری به او پیشنهاد نمی شود، بود و برای این همین به دنبال هنر طراحی دوخت رفت و آن را فرا گرفت و البته به بافتنی هم از زمان دبیرستان علاقه داشت.

تصاویر زهره فکور صبور – بیوگرافی زهره فکور صبور

ویدئوهای مرتبط:

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور و همسرش

عکس زهره فکور صبور

عکسهای زهره فکور صبور

بیوگرافی زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور و همسرش

زهره فکور صبور عکس

تصاویر زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور با همسرش

عکس زهره فکور صبور بی حجاب

آخرین خبرها