عکس زهره فکور صبور با همسرش - شبکه‌ما

عکس زهره فکور صبور با همسرش را نمی توانید در جایی مشاهد کنید چون این بازیگر با وجود این که متولد 1357 است اما مجرد...

عکس زهره فکور صبور با همسرش

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس زهره فکور صبور با همسرش را نمی توانید در جایی مشاهد کنید چون این بازیگر با وجود این که متولد 1357 است اما مجرد بده و ازدواج نکرده و البته فرزندی هم ندارد. البته نقش هایی که به او داده می شود شاید متاثر از این نوع انتخاب او نیز باشد چون در خیلی از فیلم ها و سریال ها او در نقش یک دختر مجرد و دم بخت حضور پیدا می کند برای مثال سریال پنچری و دردسرهای عظیم که شاید به خاطر این موضوع باشد که خود او در زندگی شخصی هنوز مجرد است.

عکس زهره فکور صبور با همسرش

اما او در زندگی شخصی اش علاقه بسیاری به ورزش کردن دارد. به خوردن غذاهای سالم و تازه مانند سوپ و انواع سالاد علاقه دارد البته آشپزی می کند و این هنر را می داند تا جایی که نیازش را بر طرف کند ولی اشپزی از هنرهایی نیست که از انجام دادن آن لذت ببرد و زمانی که نیاز داشته باشد آن را انجام می دهد و به قول خودش اگر دل بدهد و دقت به خرج بدهد غذای خوشمزه ای می شود. او اکثرا در آشپزی علاقه دارد تا سوپ های مختلف و سالاد های متنوع را تجربه کند.

در کنار این هنرها او از لحاظ اخلاقی انسانی است که با بسیاری از همکارنی که در کار خود دارد دوست است و با آن ها رابطه ی خوبی دارد. او دوستان دوران کودکی خود را هنوز دارد و رابطه ی صمیم خود را با آن ها هنوز حفظ کرده است. شاید بسیاری از ما رفتن به رستوران وبیرون غذا خوردن را بسیار دوست داشته باشیم و یکی از تفریح های ما این باشد که در رستوران غذا بخوریم اما زهره فکور صبور به جای رفتن به رستوران ترجیح می دهد که به سینما برود و اگر به رستوران برود قطعا یک ابمیوه یا سالاد را امتحان می کند.

عکس زهره فکور صبور با همسرش – بیوگرافی زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور با همسرش – تصاویر زهره فکور صبور

ویدئوهای مرتبط:

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور و همسرش

عکس زهره فکور صبور

عکسهای زهره فکور صبور

بیوگرافی زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور و همسرش

زهره فکور صبور عکس

تصاویر زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور با همسرش

عکس زهره فکور صبور بی حجاب

آخرین خبرها