با وجود زندگی در خارج از ایران عکس زهره فکور صبور بی حجاب دیده نشد! - شبکه‌ما

عکس زهره فکور صبور بی حجاب در جایی از صفحات اجتماعی یا عکس های او دیده نمی شود.

با وجود زندگی در خارج از ایران عکس زهره فکور صبور بی حجاب دیده نشد!

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس زهره فکور صبور بی حجاب در جایی از صفحات اجتماعی یا عکس های او دیده نمی شود. با وجود این که این بازیگر مدتی را نیز در خارج از کشور مشغول به زندگی بوده است ولی در جایی عکس زهره فکور صبور بی حجاب منتشر نشده است و خود او نیز به این دلیل که به برخی اصول برای ادامه فعالیت معتقد است عکسی را منتشر نکرده است. او در خارج از کشور به فراگیری هنر طراحی دوخت پرداخته است و اکنون نیز در کنار کار بازیگری با خیلی از مزون ها مشغول به همکاری می باشد و طرح هایی را که تهیه کرده است به ان ها ارائه می کند. البته او در این مورد هم زیاد سختگیری نمی کند و اگر آن ها نظری داشته باشند ری طرح تغییراتی را اعمای می کند.

عکس زهره فکور صبور بی حجاب

در کنار این موضوع اگر بخواهیم به اخلاق های فردی این هنرمند بپردازیم او یک فرد بسیار مهربان است و خیلی دلسوز و زمانی که کسی او را ناراحت یا عصبانی کرده باشد مدت زمان زیادی طول نمی کشد و زود او را می بخشد. البته بسیار از حرف ها و صحبت های دیگران تاثیر می گید و خیلی زود حرف یکی او را خوشحال و حرف دیگری او را ناراحت می کند و خودش این مورد را یکی از ایرادات در اخلاق خود می داند که باید مرتفع شود.

او بسیار سالم زندگی می کند و اصلا اهل این نیست که از غذاها و نوشیدنی های مضر و غیر طبیعی استفاده کند. او بهترین مایعات را آب سالم و گوارا می داند والبته در کنار آن به آبیموه های طبیعی بسیار معتقد است و همیشه از آن ها به جای نوشیندنی ها و آبمیوه های مصنوعی و غیر طبیعی و نوشابه ها استفاده می کند.

عکس زهره فکور صبور بی حجاب – تصاویر زهره فکور صبور

ویدئو های مرتبط:

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور و همسرش

عکس زهره فکور صبور

عکسهای زهره فکور صبور

بیوگرافی زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور و همسرش

زهره فکور صبور عکس

تصاویر زهره فکور صبور

عکس زهره فکور صبور با همسرش

عکس زهره فکور صبور بی حجاب

آخرین خبرها