در اینستاگرام سحر دولتشاهی چه خبر است؟ - شبکه‌ما

اینستاگرام سحر دولتشاهی حاوی یک سری اطلاعات و فیلم ها و عکس ها از اتفاقات هنری است و این که او در چه کارهایی حضور...

در اینستاگرام سحر دولتشاهی چه خبر است؟

دسته بندی ها:
توضیحات:

اینستاگرام سحر دولتشاهی حاوی یک سری اطلاعات و فیلم ها و عکس ها از اتفاقات هنری است و این که او در چه کارهایی حضور داشته و تا به امروز این کارها در چه مرحله ای هستند و کمتر خبر از این است که خود آرایی یا خودنمایی های برخی از افراد در آین شبکه های اجتماعی به چشمی خورد البته برخی از طرفداران او نیز چند فن پیج با نام او در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده اند که دنبال کردن ان ها برای علاقمندان این بازیگر توانمند خالی از لطف نیست.

اینستاگرام سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در کنار بازیگری به ورزش و موسیقی هم علاقه دارد. علاقه به ورزش از خانواده کاملا ورزشی او منشاء گرفته است. او در زمانی که کارهای بازیگری و هنری به او اجازه بدهند و کاری برای انجام دادن نداشته باشد یا فیلم می می بیند و یا این که به موسیقی گوش می دهد و خاطر این علاقمندی به هنر موسیقی گاهی هم آن ها را ترجمه می کند.

از آن جایی که این روزها فعالیت هنری او خیلی بیشتر شده است هر زمانی که وقت خالی داشته باشد به ورزش می پردازد و برای آن نمی تواند زمان مشخص کند و لی چون مادر ورزشکار بوده و در فدراسیون شنا کار می کند این ورزش و همین طور یوگا را اموزش دید ه است در کنار آن اگر وقتش کم باشد حتی با پیاده روی کردن هم به ورزش می پردازد و ذات ورزش را برای سلامیت مهم می داند و نه فقط برای تناسب اندام به آن اهمیت بدهد.

او به عنوان شغل دوم در کنار کار بازیگری به نویسندگی که در زمان دانشجویی بسیار به آن می پرداخته و از شاگردان خوب کلاس بوده است فکر می کند. البته در حال حاضر زیاد فرصتی برای پرداختن به آن ندارد ولی همیشه به آن فکر می کند و باید زمانی را برای آن ایجاد کند.

اینستاگرام سحر دولتشاهی – عکسهای سحر دولتشاهی

اینستاگرام سحر دولتشاهیسحر دولتشاهی و رامبد جوان

ویدئوهای مرتبط:

اینستاگرام سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در جشنواره فجر

سحر دولتشاهی در خندوانه

رامبد جوان و سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی و رامبد جوان

عکسهای سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در کن

عکس سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر دولتشاهی

آخرین خبرها