سحر دولتشاهی در خنداونه - شبکه‌ما

سحر دولتشاهی در خنداونه موضوعی است که به این دلیل که برنامه خندوانه خیلی مورد توجه مردم قرار دارد بر سر زبان ها افتاد و...

سحر دولتشاهی در خنداونه

دسته بندی ها:
توضیحات:

سحر دولتشاهی در خنداونه موضوعی است که به این دلیل که برنامه خندوانه خیلی مورد توجه مردم قرار دارد بر سر زبان ها افتاد و البته این تنها دلیل این امر نبود و او به این دلیل که با مجری و کارگردان این برنامه یعنی رامبد جوان چند سالی را زندگی کرده بود و بعد در سکوت کامل از هم جدا شده و در مورد طلاق و علت آن نیز با هیچ رسانه ای صحبت نمی کنند حس کنجکاوی را بر می انگیزند.

سحر دولتشاهی در خندوانه

در این بین مردم در یک برنامه ای که رامبد جوان به راه می اندازد از او بارها می خواهند که سحر دولتشاهی در خنداونه حضور پیدا کند. رامبد جوان در یک گفتگوی زنده از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام با مخاطبان خندوانه ارتباط برقرار می کند و در این ارتباط افرادی که صفحه ی او را فالو کرده بودند صحبت ها و درخواست های خود را مطرح می کنند و او نیز به آن ها پاسخ می دهد در این بین مخطبان از او می خواهند تا هنرمندانی چون هدیه تهرانی، شهاب حسینی، ترانه علیدوستی و همچنین سحر دولتشاهی در خنداونه حضور پیدا کنند.

در پاسخ به این درخواست ها رامبد جوان نیز پاسخ های مناسبی را به مخاطبان به صورت همزمان ارائه می داد. برای مثال او گفت که این افراد را برای حضور در برنامه دعوت می کند و خیلی آرام در مورد حضور سحر دولتشاهی در خنداونه پاسخ مثبت داد. البته او در مورد حضور آقای شهاب حسینی گفت که خود شهاب حسینی تمایلی به آمدن به تلوزیون ندارد. البته ما می دانیم که او مشکل خاصی با تلویزیون ندارد اما احتمالا از حضور در این برنامه استقبال نمی کند. یا برای مثال ترانه علیدوستی یا هدیه تهرانی حتی یک بار هم به تلوزیون نیامده اند و در هیچ برنامه ای حضور نداشته اند حال چگونه در این جا رامبد جوان این قول را می دهد که آن ها بیایند واقعا مشخص نیست!

ویدئوهای مرتبط:

اینستاگرام سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در جشنواره فجر

سحر دولتشاهی در خندوانه

رامبد جوان و سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی و رامبد جوان

عکسهای سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در کن

عکس سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر دولتشاهی

آخرین خبرها