سحر دولتشاهی در جشنواره فجر - شبکه‌ما

سحر دولتشاهی در جشنواره فجر با لباس های جالبی حضور پیدا می کند و همین امر سوژه ی عکاسان و خبرنگاران برای تهیه فیلم و...

سحر دولتشاهی در جشنواره فجر

دسته بندی ها:
توضیحات:

سحر دولتشاهی در جشنواره فجر با لباس های جالبی حضور پیدا می کند و همین امر سوژه ی عکاسان و خبرنگاران برای تهیه فیلم و گزارش از این بازیگر می شود. در جشنواره های مختلف حضور او با حداقل یک فیلم شکل می گیرد و در هایت این فعالیت مستمر او در تئاتر و سینما و تلویزیون نتیجه می دهد و او به خاطر ایفای نقش در فیلم عصر یخبندان می تواند سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن را از آن خود کند.

سحر دولتشاهی در جشنواره فجر

بعد از این فیلم و جایزه تلاش ها و بازی های موفق او در این عرصه بیش از پیش ادامه پیدا می کند. او از جمله بازیگرانی است که هر ساله حداقل یک تئاتر را در برنامه کاری خود دارد و این مورد را تا به امروز حفظ کرده است.

سحر دولتشاهی کارش را در تلوزیون با کتابفروشی هدهد به کارگردانی مرضیه برومند شروع می کند ولی با نقش یک افسر فضایی در مجموعه ی مسافران به کارگردانی رامبد جوان به شهرت می رسد و مورد توجه مخاطب قرار می گیرد. او کارهای خود را به صورت موازی مدیریت می کند و علاوه بر این که کارهای تلویزیونی دارد در تئاتر و سینما هم همان موفقیت را دارد و با برنامه ریزی به همه ی آن ها رسیده و آن هار پیش می برد. اما در ادامه مسیری که برای خود متصور شده است علاقه اش به دنیای نویسندگی را نمی تواند نا دیده بگیرد و باید برای آن زمانی را در نظر بگیرد.

سحر دولتشاهی در جشنواره فجر

صدای خاص او باعث شده است تا در برخی از انمیشن ها و برنامه های مختلف تلوزیونی به گویندگی مشغول شود که این مورد هم نه به توانایی های او بلکه به استعدادهای خاص خدادایش باز می گردد. او با فیلم های قلب یخی نیز حضور در شبکه خانگی را برای اولین باز تجربه می کند و این حضور با بازی در سریال شهرزاد ادامه پیدا می کند.

سحر دولتشاهی در جشنواره فجر بیوگرافی سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در جشنواره فجر عکسهای سحر دولتشاهی

ویدئوهای مرتبط:

اینستاگرام سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در جشنواره فجر

سحر دولتشاهی در خندوانه

رامبد جوان و سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی و رامبد جوان

عکسهای سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در کن

عکس سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر دولتشاهی

آخرین خبرها