سحر دولتشاهی و رامبد جوان - شبکه‌ما

سحر دولتشاهی و رامبد جوان دو هنرمندی هستند که هر یک در عرصه هنر بسیار درخشان بوده و هستند.

سحر دولتشاهی و رامبد جوان

دسته بندی ها:
توضیحات:

سحر دولتشاهی و رامبد جوان دو هنرمندی هستند که هر یک در عرصه هنر بسیار درخشان بوده و هستند. رامبد جوان در سال 1350 متولد شده و سحر دولتشاهی در 1358 به دنیا آمده است. هر دو هنر را با تئاتر آغاز می کنند و همی مسیر هم راهی برای آشنایی این دو نفر با هم می شود و نتیجه این هم مسیری هم ازدواج این دو هنرمند در اسفند 1387 بود. آن ها در ادامه سریال مسافران را با هم کار می کنند که از تلویزیون پخش می شود و علاوه بر این که سحر دولتشاهی را بیشتر به مخاطب می شناساند باعث می شود تا این دو مسیر بهتری را برای ادامه کار در پیش بگیرند از این جهت که سریال با استقبال مخاطب نیز رو برو می شود.

سحر دولتشاهی و رامبد جوان

رامبد جوان مسیری هنری خود را با بازیگری و کارگردانی و همچنین مجری گری ادامه می دهد. سحر دولتشاهی از آن جایی که ادبیات نمایشی خوانده است ولی بیش از بازیگری که علاقه ی دوران کودکی او بوده است به نویسندگی بسیار علاقه دارد.

سحر دولتشاهی و رامبد جوان

اکثر کارهایی که رامبد جوان انجام داده است کارهای طنز بوده است چه آن هایی که خود در آن ها نقش داسته و چه آن کارهایی که در آن ها فقط به بازیگری و نقش آفرینی پرداخته است. در مقابل سحر دولتشاهی بیشتر کارهای جدی را در کارنامه ی هنری خود دارد. سحر دولتشاهی و رامبد جوان هر دو ورزشکار هستند. سحر دولتشاهی بسیار به ورزش در زندگی اش به عنوان یک برنامه اصلی و نیز جزئی از زندگی اهمیت می دهد و یوگا کار می کند و بسیار انسانی است که به برنامه ریزی اهمیت می دهد و برای کوچکترین تا بزرگ ترین چیزهای زندگی برنامه ریزی دارد.

رامبد جوان به ورز های رزمی علاقه دارد و البته سال ها ورزش رزمی را ادامه داده است و زمانی که از طریق سحر دولتشاهی با یوگا آشنا می شود به این ورزش هم علاقمند شده و به آن می پردازد. آن ها به مدت پنج سال با هم زندگی م یکنند و اما به ناگاه و بدون این که دلیلی را مطرح کنند از یکدیگر جدا شده و بعد از مدت ها موضوع جدایی ان ها رسانه ای می شود.

سحر دولتشاهی و رامبد جوان بیوگرافی سحر دولتشاهی

ویدئوهای مرتبط:

اینستاگرام سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در جشنواره فجر

سحر دولتشاهی در خندوانه

رامبد جوان و سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی و رامبد جوان

عکسهای سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در کن

عکس سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر دولتشاهی

آخرین خبرها