رامبد جوان و سحر دولتشاهی - شبکه‌ما

رامبد جوان و سحر دولتشاهی زوج موفق سینما و تلوزیون ایران هستند که در سال 1387 با یکدیگر ازدواج می کنند و علاوه بر زندگی...

رامبد جوان و سحر دولتشاهی

دسته بندی ها:
توضیحات:

رامبد جوان و سحر دولتشاهی زوج موفق سینما و تلوزیون ایران هستند که در سال 1387 با یکدیگر ازدواج می کنند و علاوه بر زندگی مشترک در عرصه ی هنر نیز تجربیات مشترکی را تجربه می کند اما عمر زندگی موفق آن ها چندان طولانی نیست.

رامبد جوان و سحر دولتشاهی

 این زوج زمانی که در کنار هم بودند بسیار به آداب اخلاقی اهمیت می دادند و زود خوابیدن و به موقع از خواب بیدار شدن و سحر خیز بودن را برای خود یک عادت مهم کردده و به آن پایبند بودند. البته به جز مواردی که احتمالا به خاطر فعالیت حرفه ای که در کنار زندگی مشترک داشتند و باید نیمه های شب به سرکار می رفتند و یا این که شب تا صبح بر سر یک پروژه می بودند.

آن ها در کنار هم یکسری خوبی هایی داشتند که دیگری در مورد آن کم رنگ تر عمل کرده بود و به قول خودشان سعی می کرد تا این خوبی در مورد دیگری هم پر رنگ شود و البته به شرطی که خود او هم بخواهد.

رامبد جوان و سحر دولتشاهی تا سال 1393 در کنار یکدیگر زندگی می کنند و پس از ان رامبد جوان با نگار جواهریان که متولد 1361 است ازدواج می کند ولی سحر دولتشاهی خیلی دقیق و حرفه ای و مصمم به کار حرفه ای خود می پردازد و هنوز مجرد است و به نوعی هم در این امر بسیار موفق عمل می کند.

آن ها تا مدت ها در مورد طلاق صحبت نکردند و در رسانه ها هم موردی در این موضوع به چاپ نمی رسید تا این که سکوت آن ها و بخصوص رامبد جوان با مصاحبه و ازدواج با نگار جواهریان و ساخت فیلم نگار شکسته می شود.

رامبد جوان و سحر دولتشاهی هر دو بعد از جدایی در زمینه کاری خود بسایر موفق عمل کردند با وجود این که سحر دولتشاهی طلاق را بسیار سخت می داند.

ویدئوهای مرتبط:

اینستاگرام سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در جشنواره فجر

سحر دولتشاهی در خندوانه

رامبد جوان و سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی و رامبد جوان

عکسهای سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در کن

عکس سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر دولتشاهی

آخرین خبرها