سحر دولتشاهی در کن خواهد بود؟ - شبکه‌ما

سحر دولتشاهی در کن، با فیلم وارونگی حضور پیدا می کند.

سحر دولتشاهی در کن خواهد بود؟

دسته بندی ها:
توضیحات:

سحر دولتشاهی در کن، با فیلم وارونگی حضور پیدا می کند. این جشنواره که یکی از بزرگ ترین معتبرترین رویدادها در سینمای جهان به حساب می آید، صحنه ای است تا بسیاری از هنرمندان با فیلم هایی از ژانرهای مختلف در آن حضور پیدا کنند و هنر و عصر خود را به نمایش بگذارند.

سحر دولتشاهی در کن

در فیلم وارونگی سحر دولتشاهی به همراه علی مصفا حضور داشتند که کارگردانی این فیلم هم بهنام بهزادی انجام داده است. با وجود این که این فیلم در هیچ بخشی نتوانست در جشنواره فیلم فجر حتی کاندیدای دریافت جایزه هم بشود ولی با این وجود برای بخش نوعی نگاه در جشنواره فیلم کن شرکت داده می شود.

یکی از مواردی که در این جشنواره و در زمان حضور بر روی فرش قرمز برای ما اهمیت دارد نوع پوشش عوامل و بازیگران فیلم های شرکت کننده و رعایت شئونات دینی و نمایش فرهنگ و اصالت ایرانی اسلامی توسط آن هاست. به هر حال در این جشنواره هم عوامل و طراحان لباس های آن ها تمام تلاش خود را در این مورد کرده بودند.

برای مثال یک انتخاب هوشمندانه در مورد لباس سحر دولتشاهی در کن از دید طراح لباس او شکل گرفته است. این طراح در این مورد می گوید که سحر دولتشاهی پیراهنی از جنس حریر و کاملاً ساده دارد، این پیراهن از یک طرف برای یک مراسم رسمی خارجی مناسب بوده و از سوی دیگر پوشش آن کامل است. از یک طرف لباس بلند و گشادانتخاب شده است تا هم مدل لباس باشد و هم آن را پوشیده کند و به این دلیل لباس از جنس حریر انتخاب شده تا آن را از یک لباس معمولی و ساده متمایز کند.

البته در کنار این همه توجه به نوع پوشش هستند هنرمندانی که خوددر این مراسم شرکت می کنند و به این موارد بی توجه هستند.

سحر دولتشاهی در کن بیوگرافی سحر دولتشاهی

ویدئوهای مرتبط:

اینستاگرام سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در جشنواره فجر

سحر دولتشاهی در خندوانه

رامبد جوان و سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی و رامبد جوان

عکسهای سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در کن

عکس سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر دولتشاهی

آخرین خبرها