عکس سحر دولتشاهی - شبکه‌ما

عکس سحر دولتشاهی در فیلم های متنوعی دیده شده است اما او با سریال مسافران که در سال 1388 از تلویزیون پخش شد و کارگردانی...

عکس سحر دولتشاهی

دسته بندی ها:
توضیحات:

عکس سحر دولتشاهی در فیلم های متنوعی دیده شده است اما او با سریال مسافران که در سال 1388 از تلویزیون پخش شد و کارگردانی آن را همسر سابق او رامبد جوان بر عهده داشت و در این فیلم هم با همکار بوده و بازی کردند از سمت مخاطبان بی شمار این رسانه شناخته شد و البته این چهره ی شناخته شده از آن پس کارهای بیشماری را برای ا به ارمغان می آورد که نتیجه ی این حضور مستمر و خوب او در تلوزیون و بخصوص سینما جوایزی مانند سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن از جشنواره سی و دوم فیلم فجر برای فیلم سینمایی عصر یخبندان به همراه می آورد.

عکس سحر دولتشاهی

خود او معتقد است که این جایزه و جوایزی از این دست تغییری در رفتار یا روند حرفه ای کار او ایجاد نمی کند و او کار خود و تلاش برای پیشرفت را ادامه می دهد. دلیل این مورد هم آن است که او از کار خوب انرژی می گیرد و برای او بهترین حال و هوا را ایجاد می کند.

در کنار کار او به سلامت روح و جسم خود بسیار اهمیت می دهد و ورزش را از زمانی که سن کمی داشته در برنامه زندگی خود قرار داده است. او معتقد است که یک برنامه خوب و منظم ورزشی می تواند نشاط و حس خوبی را به فرد بدهد. او ورزش را نه برای لاغری و نه برای هیچ چیز دیگری انجام می هد بلکه از آن جایی که مادرش ورزکار بوده است از ابتدا با آن خو گرفته و نتیجه اش را هم در زندگی دیده است. او می گوید اگر ورزش را به برنامه زندگی اضافه کنی و جزی از ان بشود به آن عادت می کنی و دیگر نمی توانی آن را کنار بگذاری. خود او به ورزش یوگا می پردازد.

سحر دولتشاهی به نظم و برنامه ریزی در زندگی هم بسیار اهمیت می دهد. او برای همه ی کارهای خود برنامه ریزی دارد.

عکس سحر دولتشاهی – بیوگرافی سحر دولتشاهی

عکس سحر دولتشاهی - سحر دولتشاهی در خندوانه

ویدئوهای مرتبط:

اینستاگرام سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در جشنواره فجر

سحر دولتشاهی در خندوانه

رامبد جوان و سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی و رامبد جوان

عکسهای سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در کن

عکس سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر دولتشاهی

آخرین خبرها