بیوگرافی سحر دولتشاهی - شبکه‌ما

بیوگرافی سحر دولتشاهی و همسرش به دلیل این که هنرمندان مشهوری بودند بسیار مورد توجه قرار گرفت از طرفی از آن جایی که برنامه خنداونه...

بیوگرافی سحر دولتشاهی

دسته بندی ها:
توضیحات:

بیوگرافی سحر دولتشاهی و همسرش به دلیل این که هنرمندان مشهوری بودند بسیار مورد توجه قرار گرفت از طرفی از آن جایی که برنامه خنداونه در حال پخش بود و این برنامه با مجری گری و کارگردانی رامبد جوان در حال پخش بود و بسیار مورد توجه مردم قرار داشت همین عوامل زندگی خصوصی و طلاق این دو بازیگر را بیشتر مورد توجه قرار داد.

در مورد بیوگرافی سحر دولتشاهی باید بدانید که او در یک خانواده ورزشی و در سال 1358 در تهران متولد می شود. با این وجود برای ادامه تحصیل به سراغ رشته ادبیات نمایشی می رود و البته در رشته مترجمی زبان فرانسه نیز فارق التحیل می شود. قبل از این دو رشته نیز در رشته ی دیگری در دانشگاه مشغ.ل به تحصیل بود که از آن نیز همان سال اول انصراف داده و فقط این دو رشته را به پایان می رساند.

بیوگرافی سحر دولتشاهی

مادر او در رشته شنا و فدراسیون این رشته مشغول به فعالیت می باشد و پدر نیز در رشته ی دوچرخه سورای مشغول به کار است.

او همزمان با شروع به تحصیل در رشته هنر کارش را در تئاترهای دانشجویی آغاز می کند تا این که در سال های 79 و 80 کار او جنبه ی حرفه ای به خود می گیرد و به فیلم های سینمایی دعوت می شود. او در سال 83 در فیلم سینمایی فرزند صبح و در سال 85 در سریال تلوزیونی مرضیه برومند با نام کتابفروشی هدهد بازی می کد و از این طریق بعد از تئاتر، سینما و تلوزیون را تجربه می کند.

او در اواخر سال 1387 با رامبد جوان تشکیل زندگی مشترک می دهد و سریال مسافران را نیز در کنا راو بازی می کند که این سریال باعتث شهرت او نیز می شود و بعد از جند سال زندگی در کنار جوان، در سال 93 از او جدا می شود. سحر دولتشاهی هم اکنون مجرد است و با تلاش بسیاری به فعالیت های هنری خود را ادامه می دهد و در آن ها بسیار موفق عمل کرده است.

بیوگرافی سحر دولتشاهی عکس سحر دولتشاهی

ویدئوهای مرتبط:

اینستاگرام سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در جشنواره فجر

سحر دولتشاهی در خندوانه

رامبد جوان و سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی و رامبد جوان

عکسهای سحر دولتشاهی

سحر دولتشاهی در کن

عکس سحر دولتشاهی

بیوگرافی سحر دولتشاهی

آخرین خبرها