تیم راو و تیم اسمکدان , دانلود مسابقه کشتی کج پی پرویو سروایور سریز 2016 - شبکه‌ما

سروایور سریز (۲۰۱۶) (به انگلیسی: SURVIVOR SERIES) یک رویداد غیر رایگان (Pay-Per-View) در کشتی حرفه‌ایمی‌باشد که توسط کمپانی دبلیودبلیوئی برای هردو برَند راو و اسمک‌دَون تهیه می‌شود و این دوره اش هم در ۲۰ نوامبر...

تیم راو و تیم اسمکدان , دانلود مسابقه کشتی کج پی پرویو سروایور سریز 2016

دسته بندی ها:
توضیحات:

سروایور سریز (۲۰۱۶) (به انگلیسیSurvivor Series) یک رویداد غیر رایگان (Pay-Per-View) در کشتی حرفه‌ایمی‌باشد که توسط کمپانی دبلیودبلیوئی برای هردو برَند راو و اسمک‌دَون تهیه می‌شود و این دوره اش هم در ۲۰ نوامبر ۲۰۱۶ در مجموعه ورزشی ایر کانادا سنتر شهر تورانو استان انتاریو برگزار شد.[۱] این سیزدهمین رویداد تحت عنوان سروایور سریز بود. بعد از خرابکاری مونترآل در سروایور سریز سال ۱۹۹۷ این اولین سروایور سریز در کانادا بود. برای اولین بار این رویداد چهار ساعت به طول انجامید.

هشت مسابقه در این رویداد انجام شد که دوتای آنها در پیش نمایش یا مسابقه آغازین بود. مسابقه اصلی مسابقه گُلدبرگبود که پس از دوازده سال به رینگ بازگشته بود در مقابل براک لزنر که دوازده سال پیش از گلدبرگ شکست خورده بود؛ گلدبرگ در این مسابقه طی ۱ دقیقه و ۲۶ ثانیه حرکات تمام‌کننده خود را روی لزنر انجام داد و او را شکست داد.

مسابقه تگ تیم پنج نفره نابودی سروایور سریز

تیم اسمک‌داون (ای‌جی استایلز، دین امبروز، بری وایت، رندی اورتن وشین مک‌ماهون)(با همراهی جیمز اِلزوُرث) پیروز مقابل تیم راو (کوین اونز،کریس جریکو، رومن رینز، براون استرومن و سث رالینز)