مهارت های زندگی برای کودکان :نون بگیرم - شبکه‌ما

دانلود کامل مجموعه انیمیشن مهارت‌های زندگی [73ed_maharathaye_zendegi.jpg]   کارگردان و مدیر ارشد  : فرخ یک‌دانه کارتونی سریالی با موضوع شیوه زندگی ایرانی با توجه و تامل به آموزه های دینی و اخلاقی ایرانی اسلامی...

مهارت های زندگی برای کودکان :نون بگیرم

توضیحات:

دانلود کامل مجموعه انیمیشن مهارت‌های زندگی

73ed_maharathaye_zendegi.jpg

 

کارگردان و مدیر ارشد  : فرخ یک‌دانه

کارتونی سریالی با موضوع شیوه زندگی ایرانی با توجه و تامل به آموزه های دینی و اخلاقی ایرانی اسلامی . این مجموعه انیمیشن زیبا به فرزندان ایرانی عزیزمان  با روش های بسیار خلاقانه و مبتکرانه  مهارت های زندگی را آموزش می دهد . توجه به اصول دقیق روانشناسی کودک از نقاط قوت این انیمیشن زیبا می باشد . در ساخت انیمیشن مهارت های زندگی با کارشناسان خبره و کاربلد دانشگاه و حوزه مشورت شده و از تجربیات آنان به نحوه احسن استفاده شده است . 

بخش و بحث علمی در انیمیشن مهارت های زندگی  بصورت جدی مورد توجه قرار گرفته و مورد تایید مراجع علمی می باشد . 

مخاطب مورد هدف انیمیشن مهارت های زندگی سنین 7 تا 14 سال می باشد . 

 استانداردهای فیلمنامه نویسی به وسواس بسیار زیبا در ساخت این انیمیشن زیبا مورد توجه و نظر بوده است .

برای #مجموعه انیمیشن مهارت های زندگی تلاش زیاد شده تا از همه مهارت‌های بومی و سنتی قدیمی ها ، " #پدربزرگ‌ها و #مادربزرگ‌ها " استفاده شود تا بتواند تجربیات و آموزه های آنها را به فرزندان دلبندمان منتقل کند . گروه سازنده مهارت های زندگی قصد نداشتند که #شخصیت‌ها را به صورت ثابت نگه دارند و به نظر باید تغییر می‌کرد. بنابراین مجتمعی را در نظر گرفتند که هر کدام از اشخاص در آن #زندگی جداگانه ای داشته و اغلب آنها کودکانی می باشند که هم مدرسه ای و هم کلاسی هستند . در ساخت انیمیشن به بسیاری از موارد #اخلاقی به صورت زیرپوستی و زیرکانه توجه #خاص شده است. برای هر کدام از شخصیت‌ها پیشینه‌ای در نظر گرفته شده است  و در مواردی ، صفات به ظاهر متناقض به #رفتار شخصیت‌ها اضافه شده است .در داخل ایران عزیز کمتر #انیمیشنی تولید می‌شود که مخاطبان هدف آن  بطور خاص #کودک باشد. در ساخت انیمیشن مهارت های زندگی یک تیم 130 نفره شبانه روز کار و تلاش کردند تا این مجموعه #خانواده پشند #ایرانی ساخته و پخش شود .

جهت دسترسی به دانلود و تماشای تمامی قسمت های این انیمیشن زیبا به صفحه نخست شبکه شفاگروپ مراجعه کنید و یا :   " لطفا اینجا کلیک کنید "

دانلود تمام قسمت های انیمیشن مهارت های زندگی+انیمیشن مهارت های زندگی+مهارت های زندگی برای کودکان+انیمیشن مهارت های زندگی برای کودکان+مهار تهای زندگی شبکه پویا+قسمت اول مهارت های زندگی+قسمت آخر مهارت های زندگی+کارتوت مهارت های زندگی+انیمیشن شبکه پویا+