کرم رویال آیسینگ برای تزیین انواع کوکی ها کیک ها کاپ کیک ها - شبکه‌ما

#آیسینگ_رویال مواد لازم سفیده تخ مرغ یک عدد پودر قند 75 گرم ( تقریبا دو برابر وزن سفیده) پودر تارتار 1/8 قاشق چایخوری (نباشه هم عیب...

کرم رویال آیسینگ برای تزیین انواع کوکی ها کیک ها کاپ کیک ها

دسته بندی ها:
توضیحات:

#آیسینگ_رویال

مواد لازم
سفیده تخ مرغ یک عدد
پودر قند 75 گرم ( تقریبا دو برابر وزن سفیده)
پودر تارتار 1/8 قاشق چایخوری (نباشه هم عیب نداره)
میتوانید به جای آن از آبلیمو به همان اندازه استفاده کنید
رنگ های خوراکی ژله ای به میزان لازم

طرز تهیه :
سفیده تخم مرغ و پودر تارتار را با همزن میزنیم تا سفت بشه و بعد پودر قند را اضافه میکنیم، و آیسینگ ما آماده است!! اگر تارتار نداشتید اصلا نگران نباشید چون بدون آن هم می توانید رویال آیسینگ درست کنید.

تارتار برای این است که پف سفیده نخوابه و اگه شما کاملا سفیده رو بزنید تا سفت بشه حتی بدون تارتار هم مشکلی پیش نمیاد. با استفاده از رنگ های خوراکی آیسینگ را به رنگ های مختلف در میاریم و درون قیف ها پلاستیکی میریزیم و تهشو می پیچونیم تا هوا داخل نشه چون آیسینگ در مجاورت هوا خشک میشه.

بیسکوئیت ها رو با استفاده از آیسینگ های رنگی تزیین می کنیم و بعد از 3 تا 4 ساعت آیسینگ ها کاملا خشک می شوند و بیسکوئیت های تزیین شده آماده خوردن هستند و حاصل زحمت چندین ساعته شما در عرض چند دقیقه خورده میشه .:grin:

نکته :
چند تا نکته در مورد آیسینگ هست که باید یاد آوری کنم. اگر برای روکش کردن صاف و یکدست بیسکویت می خواهید از آیسینگ روان استفاده کنید باید در مرحله هم زدن قبل از اینکه سفیده کاملا سفت بشه پودر قند را اضافه کنیم. یعنی در حین هم زدن قاشق قاشق پودر قند را اضافه میکنیم اگر هم بخواهیم آیسینگ سفت تری داشته باشیم که مناسب تزئینات خطی و نقطه ای باشه کاملا سفیده رو میزینم تا سفت بشه بعد پودر قند را اضافه می کنیم و می تونیم پودر قند رو تا 100 گرم هم بریزیم، اینجوری آیسینگ سفت تر میشه و کمتر پخش میشه.

کاری از آدمین مطبخ خونه
کانال تلگرام من
@ssjsvsmatbakhkhone